Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Zwłoki pod Giewontem – w samym sercu Zakopanego

Opis

O tym, że pod Giewontem na górskich szlakach ciągle TOPRowcy znajdują jakieś martwe ciała wiadomo nie od dziś. Jednak,dziś mieliśmy do czynienia z pewnym ewenementem – zwłoki, które znaleziono w Tatrach, znajdowały się nie, na ten przykład , pod Zawratem ale w samym sercu Zakopanego – na Równi Krupowej.

Z samego rana natknęła się na nie kobieta, która podążała Równiami. Zauważyła dwa ciała mężczyzn, całkiem młodych, w wieku ok trzydziestki. Zawiadomiła mundurowych, ci zaś poddali całe to zdarzenie odpowiednim czynnościom i procedurom. Oczywiście, śledztwo wykaże na ile wstępne ustalenia co do przyczyn zgonu są zasadne. A wstępne ustalenia, precyzują przyczynę zgonu jako ściśle związana z nadużyciem alkoholu i ucięciu sobie drzemki na górnych Równiach Krupowych.

Wątpliwość co do zamarźniecia owych nieszczęsników po alkoholu, może budzić fakt, iż od paru dni w Zakopanem i w górach nie ma mrozu. Jednak jak się okazuje, bycie na gazie w górach może okazać się dramatyczne w skutkach nawet przy plusowych temperaturach, zwłaszcza gdy w stanie upojenia ktoś próbuje śnić pod gołym niebem.

Udział osób trzecich jest raczej wykluczony, zresztą kto chciałby zaszkodzić bezdomnemu, któremu i tak w życiu ciężko, a do owych bezdomnych zaliczali się właśnie owi nieszczęśnicy. Cały ten incydent może posłużyć całkiem poglądowo a propos wszelakich eksperymentów z alkoholem w tle, którego spożywanie w centrum Zakopanego może być groźne, nie mówiąc już o drinkowaniu w drodze na Zawrat…

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

1 Odpowiedź na “Zwłoki pod Giewontem – w samym sercu Zakopanego”

  1. Alkoholik na 8 lutego 2011 @ 16:30

    Ja dzisiaj zasłyszałem, że to byli bracia rodzeni i że popili jakiegoś dziwnego alkoholu z dziwnego źródła.

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

  • bateria do
  • Oferowane są tu baterie, akumulatorki, ładowarki do aparatów i kamer. Szczerze polecam Wam ten sklep.

    4444.com.pl