Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Taneczna Impreza MANU FEST

Zrób zakupy w Zakopanem!

Opis

Artykuł ten nie jest kierowany do zagorzałych zakupoholików, bowiem ci nie potrzebują dodatkowych bodźców by oddawać się rozkoszy robienia zakupów, tym bardziej w sklepach z górami w tle i na Krupówkach. Ostatnio bycie zakupoholikiem jest w dobrym tonie, a chodzenie na terapie odwykową a propos kompulsywnego robienia zakupów ( najlepiej kartą kredytową, by nie widzieć wydawanych pieniędzy ) staje się modne.

Osobnicy, którzy pragną poprawić sobie nastrój w zdrowym tego słowa znaczeniu i bez wyrzutów sumienia „po”, mogą spokojnie wydać pieniądze w zakopiańskich sklepach pewni dobrej jakości i wartości sentymentalnej zakupu gdy kupujemy „na pamiątkę”.

Nie jest żadną rewelacją fakt, iż na Krupówkach ( i w paru innych kontach Zakopanego ) ) sklepów „markowych” dostatek. Więc tak : po bieliznę dla aktywnych idziemy do Adidasa. Młodzież nie pogardzi sklepem firmy House, która swoje produkty adresuje właśnie do nich. Po jakość i komfort idziemy do Ecco lub Wojasa, u którego w obuwie zaopatruje się nawet wojsko i policja. Wojas działa od 1990 roku i rocznie produkuje 700 tysięcy par rocznie ( może aktualnie więcej ), firma ma dużą przewagę technologiczną nad konkurencją, liczący się certyfikat i coraz większą liczbę zwolenników.

Firmowy sklep Puma ze swoim niezmiennym od 1979 roku logo ( firma założona została w Niemczech w 1948 roku, logo było wtedy zmienne ) oferuje coraz ciekawsze nowiny technologiczne, by nie rzec – rewolucyjne. Puma kusi nie tylko na Krupówkach, ale i w 80 państwach świata.

Fanatycy sportów ekstremalnych raczej nie ominą Cropp Town a nowoczesne „kobitki” Reserved (u), firmy, która od 10 lat proponuje ciuchy własnego projektu, potem wdepną jeszcze po jakieś cienie do powiek rodem z Rossmann(a), największej sieci drogeryjnej w Europie lub do Natury – największej sieci sklepów drogeryjnych w Polsce.

Dla wydających kasę z przymrużeniem oka lub mających alergię na Krupówki najlepsze takie punkty handlowe jak przykładowo na ulicy Witkiewicza – mamy tu jeden z kilku najpopularniejszych second shop(ów) w Zakopanem, sklepik gdzie można nie tylko kupić ale i wypożyczyć ekstra kreacje – dajmy na to – na ślub kuzyna. Sklepik dla wielbicieli, a właściwie wielbicielek biżuterii i bibelotów w jednym, nie powtarzalnym egzemplarzu z nabitym logo dla pewności, iż mamy do czynienia z przyzwoitą porcelanową figurką, w tym też obiekcie możemy nabyć profesjonalnie odszyty, fachową, kobiecą ręką – strój góralski ( obsługują miłe, ładne dziewczyny ).

Jeśli wolisz trzymać pieniądze w glinianej śwince tudzież w cerowanej skarpecie to zaraz po przyjeździe do Zakopanego maszeruj na Kondratową albo gdziekolwiek, byle jak najdalej od Krupówek!

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

certyfikat do zsmopl
sposób podłączenia systemów lokalnych do zsmopl na środowisku ewaluacyjnym oraz uzyskania certyfikatu opisuje dokument procedura