Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Zimowa Harenda

Opis

Sezon zimowy 2010/2011 uważamy oficjalnie za zamknięty. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i mieszkańcom za wspólnie spędzony czas na trasach zjazdowych Harendy.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa pozytywnym odbiorem. Jak zwykle stawialiśmy na jak najlepsze przygotowanie tras zjazdowych, czego potwierdzeniem była wprowadzona przerwa techniczna na ratrakowanie tras.
Gościliśmy podczas minionego sezonu zimowego kilka ważnych dla Zakopanego wydarzeń sportowych. To właśnie na Harendzie odbył się – już po raz drugi w ostatnich trzech latach – Puchar Europy FIS w slalomie kobiet. Gościliśmy też na Harendzie kilku podstawowych zawodników Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim podczas zawodów Młodzieżowego Pucharu Polski SNA SKI Team. Kolejny już raz na trasach zjazdowych Harendy odbył się AZS Winter CUP oraz Akademickie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.
Jak zwykle sprzyjaliśmy wymagającym miłośnikom Freestyle’u goszcząc w snow parku kolejną edycję The North Face Freesking Open powered by FIAT oraz Quicksilver Snow Session. Trasy zjazdowe Harendy były też areną zmagań sportowych podczas XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2011. Przez cały sezon stawialiśmy na bezpieczeństwo jazdy na naszych trasach. Gościliśmy u nas ogólnopolską akcję pn. „Bezpieczny Stok”. Mamy nadzieję, że efektem tego projektu będzie większa świadomość bezpiecznych zachowań narciarzy i snowboardzistów.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Harendę podczas zakończonej właśnie zimy.

Zapraszamy Państwa już dzisiaj na Harendę w sezonie letnim. Otwarte będą downhill’owe trasy zjazdowe w ramach Harenda Joy Ride Bike Park. Już od weekendu majowego czynna będzie wypożyczalnia rowerów górskich. Przypominamy, że Harenda jest wyjątkowym miejscem do rozpoczęcia zarówno pieszych jaki rowerowych wycieczek pasmem Gubałowskim.
Czynny będzie taras widokowy na którym będzie można z leżaczka podziwiać piękną, górską panoramę Tatr. Otwarta bedzie też Karczma Regionalna Harenda, która jest znakomitym miejscem do organizowania imprez rodzinnych oraz integracyjnych.

Dziękujemy za udany sezon zimowy i zapraszamy na Harendę latem!

Pozdrawiamy!

Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane
Szczegóły na www.harendazakopane.pl

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

1,410 liczba wyświetleń, 3 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia