Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Zakopiec.INFO

Opis

Zakopiec Info to nowy serwis firmy Zakopiec.
Serwis będzie przede wszystkim zajmował się wydarzeniami na terenie Podhala z wyłączeniem tematów politycznych bo tych to mamy już dość. Natomiast nie będziemy pomijać dobrych lub bzdurnych decyzji podejmowanych dla mieszkańców miast i wsi na terenie Podhala.

Osoby do tworzenia nowego portala chętnie zostaną przyjęte. Szukamy osób w miejscowościach Nowy Targ, Zakopane, Rabka, Kościelisko, Bukowina, Białka Tatrzańska, Murzasichle, Poronin, Czarna Góra, Jurgów, Witów, Chochołów.
Nie określamy wieku, wykształcenia. Mile widziane osoby z otwartym umysłem, interesujące się własnym otoczeniem. Mogą to być przykładowo bezrobotni, uczniowie, ale mający dostęp do internetu.

O czym będziemy pisać?
O wszystkim. Przykładowo jakie wystawy twórców regionalnych są wystawiane, co działo sie w szkołach, w gminie, relacji z wypadków drogowych, opisy miejsc w około tej miejscowości. Szczególnie mile widziane pozytywne informacje.

Zastanawiasz sie pewnie nad tym co będziesz miał z tego?
Więc samo publikowanie informacji jak ja to robię teraz jest nieodpłatne (też nie otrzymuje z tego prowizji).
Jednak jeśli do Twojego działu ktoś zgłosi reklamę dostaniesz prowizję, jeśli ta osoba firma będzie z Twojego polecenia będzie to duża prowizja.

Ważne jest rownież to, że kiedy zostanie przykładowo przedłużona reklama a Ty będziesz cały czas w naszej ekipie dalej otrzymasz prowizję za przedłużanie reklam banerów i ofert. U góry na tej stronie widzisz miejsca na banery, są to miejsca płatne i właśnie z nich otrzymasz swoją prowizję.  Każdy serwis Twój również, który uruchomimy będzie miał wolne miejsca na reklamy turystyczne takie jak  kwatery, karczmy, restauracje, firmy związane z miejscowością.

Myślę, że to jest świetny układ.  A więc jaki dział chciałbyś administrować?
Podjąłeś decyzję? Po Twoim komentarzu poniżej administrator skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów i udzieli pomocy.

zakopiec.info

ID Artykułu: brak

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

  • szkolenia bhp pruszków
  • szkolenia bhp kursy pruszków firmy przeprowadzające i z