Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Zakopane – wypić kawę na dachu „Granitu”

Opis

Jest wiele miejsc w stolicy Tatr, gdzie można wyskoczyć na dobrą kawę, by zażyć chwili relaksu i przy okazji napatrzeć się na góry. Jednak nie z każdego zakątka Zakopanego, racząc się kawą i innymi przysmakami danej kawiarni tudzież restauracji tak pięknie prezentuje się Giewont, jak na dachu domu towarowego „Granit”, usytuowanego przy ulicy Kościuszki. Miasto planowało na miejscu owego przybytku wznieść wielką nowoczesną galerię handlową, jednak nic z tego nie wyszło. „Granit” stoi tak jak stał, i raczej nie stanowi zbyt ozdobnego elementu Zakopanego, zwłaszcza swoją post komunistyczną architekturą i niezbyt ciekawym asortymentem handlowym jaki ów dom towarowy proponuje. Jednak jego niekwestionowanym atutem jest kawiarnia usytuowana na dachu tegoż obiektu, skąd rozciąga się naprawdę satysfakcjonujący widok na tatrzańskie granie. Szczególnie wzniośle prezentuje się szczyt Giewontu.

Kawiarnia widokowa Cafe Tygodnik Podhalański zaprasza gości nie tylko na całkiem niezłą kawę, ale i słodkie przysmaki. Przede wszystkim jednak na taras kawiarni z którego podziwiać można panoramę Tatr i miasta.
Rozpościerający się widok na Tatry jest porównywalny z tym, który podziwiać możemy ze zbocza Gubałówki. Do dyspozycji gości są leżaki oraz koce na chłodniejsze wieczory.
Wpatrując się w góry, można raczyć się także winkiem, herbatką tudzież kolorowym cocktailem.
We wnętrzu lokalu można podziwiać najciekawsze kadry reporterów Tygodnika Podhalańskiego oraz oddać się lekturze lokalnej gazety. Specjalnie dla dzieci przygotowany został pełen niespodzianek pokój z zabawkami!

ID Artykułu: 68851de7cc9d0849

Brak Tagów

2,699 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem