Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

XXIV Ogólnopolska Konferencji Liderów Kultury

Opis

XXIV Ogólnopolska Konferencji Liderów Kultury ZAKOPANE ‘2010

Uroczysta inauguracja XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Liderów Kultury odbyła się 20 października 2010 godz. 13:00 w O.W. „Kolejarz” w Zakopanem, ul. Kościuszki 23.

Gala wręczenia Certyfikatów Mecenasa Polskiej Kultury Samorządowej `2010, miała miejsce w siedzibie Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury DW „Jasny Pałac” 20 października 2010 r.

Konferencja organizowana jest w roku jubileuszu XX–lecia działalności Tarnowskiej Fundacji Kultury, która – jako jedna z pierwszych organizacji pozarządowych w Polsce – rozpoczęła swą działalność w 1990 roku, kultywując i upowszechniając dorobek kulturalny środowisk lokalnych oraz kreując prorozwojową politykę, w której kultura nie jest wartością sama w sobie, ale służy rozwojowi społeczno – gospodarczemu gmin, powiatów oraz województw.
Organizowana Konferencja to aktualnie jedyne, organizowane regularnie od JEDENASTU lat spotkanie środowisk kultury z terenu całej Polski. W konferencji każdorazowo udział bierze około 100 uczestników, reprezentujących różne środowiska kultury z terenu całej Polski. Uczestnikami Konferencji są dyrektorzy, działacze i instruktorzy kultury, nauczyciele, reprezentanci władzy samorządowej, a także dziennikarze i wydawcy mediów krajowych.
Tegorocznej Konferencji towarzyszyć będzie:

GALERIA MECENASÓW POLSKIEJ KULTURY SAMORZĄDOWEJ Zakopane 2010

Organizatorzy postanowili uhonorować oraz podkreślić wyjątkową rolę prywatnego mecenatu oraz ponadprzeciętnych działań podejmowanych przez instytucje w kształtowaniu i rozwijaniu życia kulturalnego w Polsce na poziomie małych miast i gmin. Rekomendację instytucji do prezentacji w Galerii dokonywała Kapituła powołana przez Komitet Organizacyjny Jubileuszu XX-lecia działalności Tarnowskiej Fundacji Kultury. Przedstawiamy Protokół Kapituły.

nadesłała Ewa Czamańska z Agencji Tatry

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem