Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Wystawa Downhill Attack

Opis


Rowerowy najazd na Zakopane czyli ,,Downhill Attack”

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wspólnie z Joy-ride.pl zapraszają na wystawę Downhill Attack, której otwarcie odbędzie się 23 lipca 2011 roku w centrum Zakopanego, pod klubem Dworzec Tatrzański.
Downhill Attack to 60 zdjęć z treningów, zawodów i pokazów downhillowych. Autorami fotografii są Tomasz Rakoczy, Mateusz Kiszela, Jarosław Berdak, Wojciech Makula, Jacek Kaczmarczyk, Maksymilian Rudnik, Kacper Łukaszczyk specjalizujący się w uwiecznianiu sportów ekstremalnych. Wystawę dopełniają filmy, najnowsze modele rowerów downhillowych, specjalistyczny sprzęt, a także pamiątki sportowe najlepszych polskich zawodników m.in. Szymona Syrzistie oraz Macieja Jodki. Jedną z atrakcji przygotowanych przez organizatorów będzie pokaz „Extreme Show” w wykonaniu Rafała Kumorowskiego, mistrza świata.
Imprezę honorowym patronatem objął Polski Komitet Olimpijski oraz Polski Związek Kolarski. Podczas całego eventu odbywać się będzie wiele konkursów : DH quiz, konkurs na najlepszy komentarz do zdjęcia z wystawy, loteria wizytówkowa.
PROGRAM :

23.07.2011 – Sobota

16.00 – Uroczyste otwarcie wystawy
16.20 – Extreme Show
16.30 – Start dh quizu
17.30 – I losowanie nagród
18.30 – II losowanie nagród
20.00 – przewidywane zakończenie

21.00 – After Party w klubie Dworzec Tatrzański – imprezę nakręcać będzie Mike Polarny w ramach Sony VAIO Tour
24.00 losowanie nagród

Sponsorem Oficjalnym imprezy jest Sony Vaio. A wśród licznych partnerów znaleźli się Apteka Tatrzańska, Mondraker, klub Dworzec Tatrzański, F100 oraz Artis.
Oficjalnym Partnerem wystawy jest Biuro Promocji Zakopanego.
Wystawę będzie można oglądać od 23 lipca do 7 sierpnia 2011 roku.

Więcej informacji znajduję się na stronach www.downhillattack.pl www.muzeumsportu.waw.pl ,na facebookowym profilu Downhill Attack oraz http://vaioblog.pl/konkurs-zakopane/ – konkurs na najlepszy komentarz do zdjęcia z wystawy

ID Artykułu: brak

1,567 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia