Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Wiosna Jazzowa Zakopane 2015

  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Maria Kubasik
  • Opublikował: Robert Urbański
Wiosna Jazzowa Zakopane 2015

Opis

Już tylko 2 tygodnie dzielą nas od muzycznego wydarzenia jakim od kilkunastu lat jest Wiosna Jazzowa Zakopane/12th United Europe Jazz Festival.
W zał. przesyłam Państwu szczegółowy program festiwalu z najlepszymi muzykami o światowym formacie. Wśród laureatów plebiscytu czytelnika miesięcznika „Jazz Forum” znajdują się: Włodek Pawlik (nagrodzony Grammy w 2014 za najlepszy Album Roku ” NIGHT IN CALISIA” , a także nominowany do tegorocznej nagrody Fryderyk w kategorii Artysta Roku), Marcin Wasilewski (nominowany do tegorocznej nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku z albumem „Spark of Life” oraz w kategorii Artysta Roku), Zbigniew Namysłowski Quintet ( w którym występuje Jacek Namysłowski nominowany do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku), Michał Wróblewski, Cezary Konrad. Dodatkowo wystąpią goście z zagranicy, a wśród nich m.in.: Enrico Rava, Alan Benzie, Joakim Milder, a podczas bluesowego dnia Wyszehradzkiego: Boogie Boys, Matyas Pribojszki Band, Zueritia Trio, Erich Boboš Procházka i Marek Wolf.
Natomiast późnymi wieczorami zapraszamy na Jam Session do DW „Hyrny”, a w dniu 1.maja na pl. Niepodległości na Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych.

W imieniu Organizatorów zapraszam do kina „Sokół” w dniach 30.04-03.05.2015 r.
Szczegóły na stronie www.zakopane.pl

Pozdrawiam
Maria Kubasik
Biuro Promocji Zakopanego
ul. Kościeliska 7
34-500 Zakopane

ID Artykułu: 746552f40d6cb229

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem