Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

W BAICIE już lato

Opis

W BAICIE już lato

Za oknem pięknie, zielono, śpiewają ptaki, o tej porze roku budząc nas rankiem. Pogoda zmienna, jak to w górach, ale lato przywieźliśmy w potrawach, które proponujemy na sezon letni. Mamy dla Państwa nowe potrawy i zapraszamy na ich degustację.

Menu podzieliliśmy na dwie części MENU DEGUSTACYJNE, z małymi zmianami sezonowymi i MENU Z CENNIKIEM, w którym jest wiele nowości sezonowych, duży wybór zimnych przekąsek i letnich sałatek, jak na przykład orzeźwiająca sałatka z pomarańczy sycylijskich z oliwkami i cebulą, sałatka egzotyczna z avocado, krewetkami i różowym grejfrutem (od nas z ogrodu). Oczywiście przywieźliśmy melony, których smak pamiętacie zapewne Państwo z lata ubiegłego roku. Podajemy o tej porze roku carpaccio zarówno z polędwicy wołowej, jak i indyka. Naszą specjalnością jest carpaccio z suma afrykańskiego.

W deserach letnich znalazły miejsce sorbety, robione przez nas z owoców sezonowych. Czekamy także na Państwa propozycje wzbogacenia menu BAITY, jak zawsze chętnie je weźmiemy pod uwagę, w miarę możliwości dostępu do włoskich produktów wysokiej jakości.

Czekamy na Państwa w BAICIE do końca września 2011.roku. Będziemy informować o różnych imprezach dla duszy i ciała, które zaplanowaliśmy na lato 2011. . Liczba miejsc przy naszym stole jest ograniczona. Prosimy więc, jeżeli to możliwe, o wcześniejszy telefon z prośbą o rezerwcję, byśmy mogli jak najlepiej Państwa ugościć. Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej, nad którą wciąż pracujemy.

Do zobaczenia w BAICIE!

Dominika i Salvatore

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem