Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Udana operacja zaćmy

Opis

Witam serdecznie, na prośbę NZOZ OKO-TEST w Nowym Targu chciałam Państwa powiadomić, że powiodła się kolejna operacja zaćmy u 102-letniej pacjentki.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Oko-Test” mieszczący się w nowotarskim szpitalu podjął się operacji usunięcia zaćmy u pacjentki w wieku 102 lat. Pierwsza operacja przebiegła pomyślnie w listopadzie zeszłego roku, dzisiaj pacjentce zoperowano drugie oko, również z powodzeniem. To ogromny sukces współczesnej medycyny, że pacjenci w takim wieku mogą odzyskać wzrok, a przez to większą sprawność. I dzieje się to na Podhalu! Jest to również sygnał dla innych osób z ta dolegliwością, by nie obawiały się zabiegu. Dlatego myślę, że warto o tym informowaćJ

 Pacjentka będzie miała jutro tj, w niedzielę o godz. 11.30 kontrolę i wtedy istnieje możliwość spotkania z nią oraz przeprowadzenia krótkiego wywiadu. Kontrolę przeprowadzi dr n. med. Wioletta Tomczyk-Dorożyńska.

Miejsce kontroli to Pracownia Diagnostyki Okulistycznej w nowotarskim szpitalu , ul. Szpitalna 14 (korytarz obok Apteki).

Dla zainteresowanych więcej informacji o poprzednim zabiegu na stronie http://www.watra.pl/nowy-targ/wiadomosci/2010/11/08/udana-operacja-zacmy-u-101-letniej-pacjentki

Anna Karpiel-Semberecka
watra.pl

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

1,365 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem