Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Tomek Wolak w finale slopestyle’u na Burn River Jump

  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Miejscowość: Zakopane
  • Opublikował: zakopiec

Opis

Tomek Wolak w finale slopestyle’u na Burn River Jump.

Reprezentant teamu Burn świetnie radzi sobie w 5 – gwiazdkowych zawodach TTR. Już dziś weźmie udział w finale konkurencji slopestyle. Miejsce w pierwszej 10. zapewni mu start w zawodach big air rozgrywanych w czwartek w centrum włoskiego Livigno.

Z Włoch dotarły świetne informacje na temat startu Tomka Wolaka w zawodach Burn River Jump o statusie 5 gwiazdek TTR. W rozgrywanych we wtorek w Mottolino Swatch Snowpark kwalifikacjach w konkurencji slopestyle Zakopiańczyk zagwarantował sobie miejsce w dzisiejszych finałach.
Jeżeli reprezentant teamu Burn zakończy zawody w pierwszej dziesiątce zostanie zaproszony do startu w konkurencji big air, która rozegrana zostanie na dużej skoczni zbudowanej specjalnie na tę okazję w Livigno. Jak sama nazwa wskazuje w czasie Burn River Jump najbardziej widowiskowym elementem rywalizacji snowboardzistów będą skoki nad rzeką Spoel przepływającą przez Livigno.
Do udziału w imprezie zaproszeni zostali tacy zawodnicy jak Aleksander Oestreng, Ulrik Badertscher, Staale Sandbech, Roope Tonteri, Patrick Burgener, Gjermund Braaten, Jamie Nicholls, Arthur Longo, Werner Stock czy Torgeir Bergrem.
Najlepsi powalczą o nagrody warte 50 000 dolarów!
Na stronie www.burnriverjump.it dostępna będzie relacja na żywo z dzisiejszych finałów konkurencji slopestyle i jutrzejszych zawodów big air.
Informacje dla mediów:

INSPIRED PR
Marta Lesiewska
Marta.lesiewska@inspiredpr.pl
+48 601 072 892

Burn
Napój energetyzujący Burn dostarcza siłę i energię, tym którzy idą przez życie pozostawiając po sobie ślad. Trwający od 2009 roku Burn Snow to projekt, którego celem jest wspieranie pasji do deski snowboardowej. Inicjatywa ta popiera wszelkie formy kreatywności, nowe pomysły, jak i godne naśladowania postawy w środowisku snowboardowym.

ID Artykułu: 2774f44ebea6ceca

Brak Tagów

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem