Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Teledysk „Będę święta” – HOLEVIATERS

  • WWW: www.holeviaters.pl
  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Organizator: HOLEVIATERS
  • Miejscowość: Zakopane
  • Opublikował: Robert Urbański 'zakopiec'
Teledysk „Będę święta” – HOLEVIATERS

Opis

Zakopiec jest MEGA MEGA dumny, że został zaproszony do grona Patronów Medialnych najnowszego teledysku zespołu HOLEVIATERS. WOW ale jazda. Kawałek jest zarąbisty. Hania daje czadu i warto zobaczyć teledysk.

A oto teledysk

 

Kilka słów o zespole od samego zespołu.

Polski zespół, charakteryzujący się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów. Repertuar zespołu oparty jest na utworach muzyki Łuku Karpat zaaranżowanych na styl rozkwitającego w latach 30-40 swingu i jazzu. Założycielami grupy HOLEVIATERS są Anna Malacina – Karpiel (wokalistka zespołu) oraz Krzysztof Czech (skrzypek). Grupa powstała w 2013r. Towarzyszą im Bartłomiej Stuchlik, Łukasz Walczak, Zbyszek Bałdys i Janusz Korczyk.
W 2015 roku wydał swoją pierwszą płytę „sing sing folk&swing”. Znajduje się na niej klasyka muzyki jazzowej, tradycyjne utwory pochodzące z Łuku Karpat a także własne kompozycje. Zespół na swoim koncie 4 teledyski dostępne na kanale You Tube.

Teledysk „Będę święta”
Produkcja klipu odbyła się w Cieszynie. Wszystkie zdjęcia kręcone były w taki sposób żeby pokazać niesamowity charakter miasta idealnie pasujący do stylu retro, jaki prezentuje zespół.
Klip opowiada historię dziewczyny, która decyduje się zostawić swojego partnera i wstąpić do zakonu. Chłopak nie radzi sobie z decyzją dziewczyny, szuka pocieszenia wśród kolegów, co kończy się długimi godzinami w barze, jednak jego los nie zostaje obojętny Bogu. Szczęśliwe zakończenie zaskoczy każdego. Wszystko przedstawione jest w pozytywnym aspekcie całości wydarzeń. To, co mogłoby stanowić podstawę scenariusza zwyczajnego komediowego klipu, jakich wiele, staje się początkiem wesołych wydarzeń z nieprzewidzianymi zwrotami akcji, gdzie element komiczny wspaniale współgra z głębią narracyjną. Teledysk traktuje temat z należytym szacunkiem, a jednocześnie z lekkością humorystycznych wydarzeń. Autorem muzyki i tekstu jest wokalistka zespołu – Anna Malacina-Karpiel. Scenariusz i reżyseria: Anna Malacina-Karpiel i Krzysztof Czech

Zapraszamy do odwiedzenia strony i fanpage zespołu i oczywiście trzeba to polubić.

 

http://www.facebook.com/holeviaters/​

http://www.holeviaters.pl

ID Artykułu: 878597520ccaafc5

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem