Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych w BUKOVINIE

  • Ulica: Sportowa
  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Organizator: Hotel Bukovina
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Opublikował: zakopiec

Opis

Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych w BUKOVINIE

Wszyscy miłośnicy motoryzacji będą mogli obejrzeć najciekawsze modele starych samochodów już 30 kwietnia (poniedziałek) w Bukowie Tatrzańskiej. Hotel Bukovina jest jednym z przystanków na trasie XII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych.

Już w poniedziałek (30 kwietnia) BUKOVINA Terma Hotel Spa gościć będzie uczestników XII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. W godzinach od 10.00 do 14.00 wszyscy miłośnicy motoryzacji podziwiać będą mogli ok. 30 odrestaurowanych pojazdów. Warsztat Renowacji Zabytkowych Pojazdów Samochodowych, który jest organizatorem imprezy, zaprezentuje samochody przed i powojenne. W programie znalazł się konkurs elegancji dla uczestników Zlotu oraz pokaz unikatowych modeli, takich jak Rolls Royce 20/25 HP z 1936 r., AERO 1000 z 1934 r. czy BMW 320 z 1938 r.

Zjazd to nie tylko gratka dla gości BUKOVNIA Terma Hotel Spa, turystów i mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej. Wszyscy uczestnicy Zlotu będą mieć możliwość skorzystania z basenów termalnych oraz poczęstunku w karczmie Zbójecki Łygotnik. – Fakt, że to już XII edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych jest najlepszym dowodem na ogromną popularność, jaką cieszy się impreza. Jesteśmy zadowoleni, że możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, które w doskonały sposób łączy w sobie zamiłowanie do motoryzacji oraz historii – mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu i PR w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

***
Więcej informacji udziela:
Krzysztof Kramarz
Dyrektor Marketingu i PR
BUKOVINA Terma Hotel Spa

ID Artykułu: 784f9bf6aec8833

Brak Tagów

2,556 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Popularne Ogłoszenia Ogółem