Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

52 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich Zakopane 2021

TatrySki: jeden skipass dla pięciu ośrodków

  • Gmina/powiat/miejsc.: Białka Tatrzańska
  • Miejscowość: Białka Tatrzańska
  • Opublikował: zakopiec

Opis

TatrySki: jeden skipass dla pięciu ośrodków narciarskich Podtatrza

10 grudnia, w Białce Tatrzańskiej odbyło się oficjalne Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego 2011/2012. Stało się ono okazją do zaprezentowania zimowych nowości regionu – przede wszystkim systemu TatrySki, łączącego wspólnym, ujednoliconym skipassem pięć podtatrzańskich ośrodków narciarskich.

Przełom. To słowo, które w medialnych komentarzach pojawia się najczęściej. Wprowadzony system TatrySki, który od rozpoczętego sezonu połączył pięć podtatrzańskich ośrodków narciarskich – białczańskie Banię, Kaniówkę i Kotelnicę oraz JurgówSki z Jurgowa i CzorsztynSki z Kluszkowiec – to dla narciarzy i snowboardzistów nowa jakość korzystania z zimowej infrastruktury.

Użytkownik TatrySki za pomocą jednej karty może korzystać z atrakcji pięciu ośrodków, co do tej pory w kraju było zjawiskiem niespotykanym. Z posiadania skipassu płyną jednak dalsze udogodnienia. Dla fanów zimowych sportów niezwykle istotne.

Dzięki kartom dalekiego zasięgu goście podtatrzańskich stoków mogą zapomnieć o problematycznym wyciąganiu skipassa przy przejściu przez bramki kontrolne. System pozwala bowiem na wyłapanie sygnału karty z odległości dochodzącej do 60 cm, co sprawia, iż jedynym obowiązkiem użytkownika staje się umieszczenie karty w dowolnym miejscu, po lewej stronie ciała.

Współpraca ośrodków, to także nowe niższe ceny, co dla klientów ma znaczenie ogromne. To także sprawny, zaawansowany system informacyjny. Za pomocą jednej strony: www.tatryski.pl narciarze mogą zasięgnąć wszelkich ważnych informacji. Warunki pogodowe, wiadomości o trasach i infrastrukturze pozwalają na wybór możliwie najlepszej, indywidualnej oferty. Co ważne, witryna dostosowana jest do wymagań urządzeń mobilnych, dzięki czemu wszystkie informacje pozyskać można w dowolnym miejscu. Przykładowo – za pomocą telefonu komórkowego.

Choć zmiany z pełną odpowiedzialnością określić można jako przełomowe, to nie koniec planów związanych z rozbudową systemu. Listy intencyjne podpisały już trzy kolejne ośrodki narciarskie regionu: Witów, Harenda i Małe Ciche. Wprowadzenie wirtualnych map czy systemu skibusów to kolejne kroki, których celem jest zapewnienie gościom maksymalnego komfortu podczas użytkowania podtatrzańskiej, zimowej infrastruktury. Ta, już w tym sezonie, wzbogaci się o dwa nowe, istotne punkty.

W ramach ON Kotelnica, turyści będą mogli korzystać z nowopowstałej, innowacyjnej 6-osobowej kolei firmy Leitner. Nietypowe osłony przeciwwietrzne, system KID STOP oraz miękkie ogrzewane siedzenia, zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Nową 4-osobową kolej, zaproponują swoim gościom również i Kluszkowce.

ID Artykułu: 8174eeb5acaad8c5

13,024 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia