Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Wyniki skoki i biegi – 60 Memoriał Koziołka Matołka

Opis

Relacja z 61 Memoriału Koziołka Matołka tutaj

Pod Wielka Krokwią rozegrano biegi narciarskie i skoki w ramach 60 Memoriału Koziołka Matołka. Na wybiegu skoczniu przygotowano trasę dla biegaczy, gdzie roczniki 2000, 2001, 2002, i 2003 rywalizywały. Szkoda tylko, że podobnie jak wczoraj pogoda nie uśmiechnęła się do maluchów. Deszcz i sypiący poźniej śnieg utrudniał zawodnikom czerpanie zadowolenia z całości imprezy. Obecność Telewizji Polskiej podniosła prestiż imprezy a sami zawodnicy wypatrywali reporterów, aby móc udzielić wywiadu.
W biegach startowali zawodnicy rownież na nartach zajazdowych i radzili sobie bardzo dobrze.
Bardziej od dzieci przejęci byli rodzice, którzy bardzo mocno dopingowali swoje pociechy. Wydaje się, że czasami za mocno. Jeden z rodzicow krzyczał do syna: „Jak cię uczyłem, trzeba było tak a tak.” A to przecież dla dzieciaków przede wszystkim świetna zabawa.

Biegi – rocznik 2000 dziewczyny
1 Surówka Gabriela Nowy Sącz czas 0:32,66
2 Pokorny Wiktoria Ustroń czas 0:35,82
3 Bafia Kamila Chochołów czas 0:36,67
4 Pikul Basia Kraków czas 0:55,84
5 Walczewska Katarzyna Zakopane czas 1:02,37
6 Gębik Olga Zakopane czas 1:03,10
Biegi – rocznik 2000 chłopcy
1. Damian Dawid Nowy Sącz czas 0:31,61
2. Palonek Tomasz Zręczyce czas 0:35,83
3. Bochnak Ernest Skawa czas 0:37,44
4. Nawara Jan Kościelisko czas 0:42,18
5. Skrzypek Michał Zakopane czas 0:48,01
6. Bachleda Klemens Ząb czas 0:51,65
7. Boczkowski Dawid Sierockie czas 0:53,71
8. Stasik Klimek Poronin czas 0:54,51
9. Galica Andrzej Poronin czas 0:57,19
10. Rapacz Kacper Poronin czas 1:04,52

Biegi – rocznik 2001 dziewczyny
1. Warzecha Rozalia Ustroń czas 0:49,27
2. Nawara Alina Kościelisko czas 0:49,52
3. Gąsienica Kamila Kościelisko czas 0:51,09
4. Sitarz Julia Zakopane czas 0:51,50
5. Witas Kasia Zakopane czas 0:53,69
6. Amilkiewicz Zuzanna Zakopane czas 0:54,07
7. Czernik Emanuela Ząb czas 1:02,70
8. Chramiec kinga Ciche czas 1:07,91
9. Hoły Anna Zakopane czas 1:18,18

Biegi – rocznik 2001 chłopcy
1. Smajdor Karol Nowy Sącz czas 0:28,60
2. Horst Bruno Warszawa czas 0:33,18
3. Olszewski Filip Warszawa czas 0:49,53
4. Gębik Bronisław Zakopane czas 0:50,60
5. Staszak Piotr Zakopane czas 0:53,00
6. Gąsienica Mracielnik Tomasz Zakopane czas 0:56,18
7. Król Paweł Zakopane czas 1:14,03

Biegi – rocznik 2002 dziewczyny
1. Kolasa Danusia Nowy Targ czas 0:35,35
2. Kuza-Tarkowska Barbara Kraków czas 0:35,42
3. Lańda Katarzyna Poronin czas 0:41,21
4. Fortuna Agatha Tychy czas 0:50,54
5. Wiśniowska Klaudia Zakopane czas 0:59,62
6. Walkosz Karolina Stasikówka czas 1:06,12

Biegi – rocznik 2002 chłopcy
1. Figiel Rafał Warszawa czas 0:28,75
2. Zygmuntowicz Krystian Rogoźnik czas 0:29,95
3. Nowak Damian Nowy Sacz czas 0:30,98
4. Gunka Jan Chocholow czas 0:32,21
5. Bochnak Wiktor Skawa czas 0:33,64
6. Bernatowicz Antoni Zakopane czas 0:36,89
7. Jastrzębski Ignacy Kraków czas 0:41,39
8. Stachon Kamil Zakopane czas 0:45,13
9. Waluś Krystian Leśnica czas 0:46,93
10. Bolechowski Dominik Rabka Zdrój czas 0:50,09
11. Zbrzeski Karol Warszawa czas 0:58,35

Biegi – rocznik 2003 dziewczyny
1. Tragarz Wiktoria Zakopane czas 0:39,16
2. Pikul Kasia Kraków czas 0:49,08
3. Skarbek Malczewska Anna Zakopane czas 0:50,99
4. Gąsienica Mracielnik Anna Zakopane czas 00:55,0
5. Bobak Katarzyna Zakopane czas 0:56,29
6. Rostocka Marysia Poronin czas 0:56,39
7. Magoń Julia Opole czas 1:07,27
8. Garbacz Ewelinka Zakopane czas 1:13,94
9. Skrzypek Maja Zakopane czas 1:16,55
10. Bylinka Wiktoria Zakopane czas 1:17,90

Biegi – rocznik 2003 chłopcy
1. Staszel Jakub Nowy Targ czas 0:44,69
2. Rzepka Maksymilian Chochołów czas 0:49,34
3. Bogdan Jakub Zakopane czas 0:49,82
4. Wiśniowski Adrian Zakopane czas 1:06,18

Biegi – rocznik 2004 dziewczyny
1. Nowak Oliwia Nowy Sącz czas 0:18,55
2. Jastrzębska Klara Kraków czas 0:27,45
3. Pudzisz Aleksandra Klikuszowa czas 0:32,21
4. Kubin Liwia Zakopane czas 0:32,76
5. Majerczyk Marcelina Zakopane czas 0:33,54
6. Walkosz Zuzia Stasikówka czas 0:37,33
7. Sobańska Patrycja Zakopane czas 0:40,38
8. Król Marta Zakopane czas 0:40,56
9. Zbrzeska Agata Warszwa czas 0:59,98

Biegi – rocznik 2004 chłopcy
1. Zarzycki Szymon Zakopane czas 0:19,15
2. Galica Jan Poronin czas 0:28,54
3. Mackie Marek Anglia czas 0:28,86
4. Lisowski Mateusz Zakopane czas 0:31,93
5. Rapacz Jakub Poronin czas 0:34,54
6. Figiel Maciej Warszawa czas 0:34,81
7. Odrzywołek Bartłomiej Zakopane czas 1:08,91
8. Michalski Andrzej Zakopane czas 1:25,60

Biegi – rocznik 2005 dziewczyny
1. Kalińska Kalina Zakopane czas 0:49,90
2. Michalska Julia Zakopane czas 0:50,50
3. Bukowska Aleksandra Zakopane czas 0:50,90
4. Warzecha Amelia Ustroń czas 0:55,00
5. Tokarczyk Małgosia Poronin czas 0:56,00
6. Kolasa Basia Nowy Targ czas 0:59,00
7. Mroczkowska Karina Zakopane czas 0:59,10
8. Moszczyńska Zuzia Poronin czas 1:04,30
9. Tragarz Karolina Zakopane czas 2:14,60
10. Walkosz Justyna Stasikówka czas 2:18,60

Biegi – rocznik 2005 chłopcy
1. Knosala Antoni Gliwice czas 0:59,96
2. Gąsienica Mracielnik Szymon Zakopane czas 1:03,25
3. Solik Ksawery Zakopane czas 1:14,38
4. Serwatowicz Mikołaj Zakopane czas 1:40,23

Skoki – rocznik 2000
Lp. Numer Zawodnik Miejscowość I Seria II Seria Wynik
1 67 Palonek Tomasz Zręczyce 10,0 10,5 20,5
2 58 Pokorny Wiktoria Ustroń 9,0 9,0 18,0
3 23 Miłek Maciek Zakopane 9,5 10,0 -2,0 17,5
4 13 Mackie Tomasz Anglia 9,0 8,0 17,0
5 43 Mierczak Maksymilian Zakopane 7,0 9,0 16,0
6 9 Skrzypek Michał Zakopane 7,5 7,5 15,0
7 17 Bachleda Klemens Ząb 7,0 9,5 -2,0 14,5
8 32 Bafia Kamila Chochołów 7,5 8,5 -2,0 14,0
9 53 Bochnak Ernest Skawa 7,0 7,0 14,0
10 65 Galica Andrzej Poronin 9,0 -2,0 8,5 -2,0 13,5
11 55 Pawlica Alan Zakopane 6,5 5,0 11,5

Skoki – rocznik 2001
Lp. Numer Zawodnik Miejscowość I Seria II Seria Wynik
1 45 Porąbka Michał Kraków 7,0 8,0 15,0
2 35 Bartos Kacper Chorzów 7,0 7,5 -1,0 13,5
3 11 Gębik Bronisław Zakopane 5,5 7,0 12,5
4 55 Król Paweł Zakopane 6,5 -2,0 6,5 -1,0 10,0

Skoki – rocznik 2002
Lp. Numer Zawodnik Miejscowość I Seria II Seria Wynik
1 31 Zygmuntowicz Krystian Rogoźnik 7,0 8,0 15,0
2 79 Strączek Eryk Olcza 7,5 7,5 15,0
3 67 Bochnak Wiktor Skawa 5,5 6,0 11,5
4 41 Skupień Sebastian Poronin 6,5 -2,0 5,0 9,5
5 75 Zygmuntowicz Sebastian Rogoźnik 4,5 4,5 9,0
6 69 Bolechowski Dominik Rabka 4,0 5,0 9,0
7 59 Zbrzeski Karol Warszawa 4,5 4,0 8,5
8 40 Widło Wiktoria Zakopane 3,5 4,0 7,5
9 63 Jastrzębski Ignacy Kraków 3,5 4,0 7,5
10 24 Wiśniowska Klaudia Zakopane 3,0 4,5 7,5
11 23 Wiśniowski Adrian Zakopane 3,0 3,5 6,5
12 9 Bernatowicz Antoni Zakopane 5,5 -2,0 2,5 6,0
13 5 Sokalski Piotr Bochnia 2,5 3,0 5,5
14 52 Pudzisz Zuzanna Klikuszowa 4,0 -2,0 3,5 -2,0 3,5
15 77 Pawlica Natan Zakopane 2,0 -2,0 2,0 -1,0 1,0

Wyniki wg opracowania serwisu AZS Zakopane

httpvh://www.youtube.com/watch?v=meC72Wj1fss

ID Artykułu: 70456e4641b2871b

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem