Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Red Bull zjazd z Kasprowego

Opis

Tegoroczne zawody Zjazd na Kreche Z Kasprowego 2010 będziemy relacjonować na specjalnym do tego serwisie Red Bull Zjazd na Krechę 

2009 archiwalne zawody
Informacja od organizatora Red Bull zawodów na Kasprowym Wierchu w dniach 7-8 lutego.

Nadeszła chwila prawdy dla polskich narciarzy i snowboardzistów! Każdego roku na stokach w całym kraju rozgrywana jest cicha rywalizacja pomiędzy amatorami białego szaleństwa o dominację na trasach. Zawody Red Bull Zjazd na Krechę pozwolą wyjaśnić raz na zawsze, kto posiada najlepsze umiejętności w ściganiu się na śniegu. Technika jazdy jest dowolna, jednak aby uzyskać jak najlepszy wynik, wskazany jest tytułowy „zjazd na krechę” czyli w linii prostej od startu do mety z jak najmniejszą ilością wyhamowujących zakrętów.

NARTY VS. SNOWBOARD

Nieważne czy jesteś narciarzem, snowboardzistą, amatorem czy śnieżnym weteranem – Red Bull Zjazd na Krechę to zawody dla Ciebie! W końcu pojawiła się możliwość sprawdzenia swoich sił w starciu z większym gronem miłośników białego szaleństwa, którzy reprezentują podobny do Twojego poziom jazdy. Zaplanuj wyjazd do Zakopanego na 7 lutego i weź udział w eliminacjach na polanie Szymoszkowej – pokonując swoich rywali staniesz przed szansa startu w wielkim finale, który odbędzie się następnego dnia na Kasprowym Wierchu.

MASOWY WYŚCIG

Około 400 finalistów będzie musiało pokonać prawie 6 kilometrową trasę do Kuźnic, obierając najlepszą „krechę” do zjechania całego dystansu. Pierwszy zawodnik na mecie nie tylko zdobędzie atrakcyjną nagrodę, ale także zdobędzie tytuł mistrzowski w jeździe, która na co dzień jest niemile widziana na stokach całego świata. Kto obierze najlepszą strategię w pokonaniu najdłuższej trasy narciarskiej w Polsce? Czy rywalizacja snowboardzistów z narciarzami pozwoli w końcu udowodnić, który sprzęt lepiej sprawdza się na stoku?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w zawodach, na które miłośnicy białego szaleństwa czekali od dawna.

Dodatkowe informacje:
narty lub snowboard
kask
ważne ubezpieczenie NNW ORAZ OC

Eliminacje odbędą się  7 lutego na Polanie Szymoszkowa -godzina 9.00 a finał na Kasprowym Wierchu 8 lutego godzina 8.30

Nagrody to sprzęt sportowy firmy Salomon o łącznej wartości 30 tysięcy złotych.
Formularz zgłoszenia na stronie www.redbull.pl

Zdjęcia z sobotnich eliminacji (fot. A. Ciołczyk)

ID Artykułu: brak

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem