Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Plajta Rydzyka

Opis

Co ma wspólnego temat do naszych stron?
Jeszcze nie tak dawno w lokalnej prasie czytaliśmy jak to prześwietny ojciec chce wykupić Geoterme Podhalańską, aby diabelskie siły w postaci gorący wód zużyć na potrzeby owieczek.
Dzisiaj na jednym zblogów czytamy:
„Dramatyczny komunikat, w którym o.Rydzyk dał do zrozumienia słuchaczom, że toruńska rozgłośnia stoi na skraju bankructwa, został nadany po raz pierwszy w poniedziałek rano. Na wstępie ojciec dyrektor opowiedział o zasługach Radia Maryja dla Pana Boga, Kościoła, ojczyzny i ludziom, wytężonej pracy redemptorystów i jej owocach, czyli wielkim dobru.
Później przystąpił do konkretów, czyli wezwania do systematycznych wpłat na konto stacji:

– Prosimy was bardzo o pomoc Radiu Maryja, Telewizji Trwam, i dziełom przy nim powstałym. W ojczyźnie coraz więcej ludzi biednych, bezrobotnych. Odczuwamy to bardzo w Radiu Maryja. Jeszcze nigdy nie było u nas tak źle. By radio i te dzieła się utrzymały, trzeba unieść wielkie opłaty. Radio nasze i TV Trwam idzie na cały świat. Wyobraźcie sobie ile może kosztować sprzęt specjalistyczny, wszystkie opłaty, łącza, wszystkie transmisje. Prosimy każdego słuchacza Radia Maryja i widza telewizji Trwam o poważne potraktowanie tej prośby. O pilną pomoc teraz, a potem systematyczne wspieranie tych dzieł, najlepiej każdego miesiąca. Jeszcze raz wypowiadam to, co nie jest łatwe: nigdy dotąd nie mieliśmy tak trudnej sytuacji materialnej jak obecnie. Prosimy o modlitwę, prosimy o konkretną pomoc materialną. Prosimy o pomoc wszystkich rodaków, także słuchaczy i widzów TV Trwam na całym świecie. Sytuacja jest bardzo poważna. Nie bądź Spychalskim, to znaczy spychającym na innych ten problem.
(RM, poniedziałek 9.11.09, godz. 8.42)”

Gdzie ta cała kasa biednych mocherowych rencistek i emerytek? Zapraszamy do lektury na tymże blogu

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem