Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Piłka z Juventusem, relaks z Bukoviną

  • Ulica: Sportowa
  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Kod pocztowy: 34-514
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Opublikował: zakopiec

Opis

Piłka z Juventusem, relaks z Bukoviną

Juventus Turyn wyszkoli piłkarskie talenty nad Wisłą. W trakcie 6 turnusów obozów piłkarskich w podkrakowskich Myślenicach młodzi adepci futbolu będą uczestniczyć w treningach prowadzonych przez doświadczonych trenerów szkółki piłkarskiej „Starej Damy”. Pod okiem najlepszych fachowców następcy Bońka zgłębią tajniki piłkarskiego rzemiosła. Po wyczerpujących treningach odpoczywać będą w nowoczesnym kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa w sercu Tatr.

JSS Summer Camp 2012 rozpocznie się 1 lipca w podkrakowskich Myślenicach. W ramach 6 tygodniowych turnusów obozów piłkarskich, organizowanych we współpracy z Juventusem Turyn, swoje umiejętności będą szlifować chłopcy w wieku 8-16 lat. Wszystko to pod bacznym okiem trenerów szkółki piłkarskiej Mistrza Włoch.

JSS Polska, przedstawiciel Juventus Soccer Schools w naszym kraju, zapewni młodym piłkarskim talentom dostęp do profesjonalnej kadry szkoleniowej, jednolity program nauczania i nowoczesne metody treningowe. Organizatorzy chcą ponadto zaszczepić w młodych Polakach odpowiednie podejście do uprawiania sportu, w tym dbałość o odpoczynek i odnowę biologiczną po wyczerpującym treningu.

Wypoczynek zapewni młodym sportowcom kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa, partner JSS Polska. Przyszli piłkarze spędzą na terenie kompleksu jeden dzień w trakcie każdego z turnusów. Po treningu młodzi piłkarze korzystać będą mogli z basenów Term Bukovina, będących częścią kompleksu. O zmęczeniu pozwolą im też zapomnieć także liczne atrakcje hotelu Bukovina.

Z oferty BUKOVINA Terma Hotel Spa mogą skorzystać nie tylko uczestnicy JSS Summer Camp, ale także ich rodzice.
– Rodzice, którzy na czas trwania obozu zameldują się w hotelu Bukovina, mogą liczyć na promocyjne ceny noclegów – zapewnia Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – W zależności od preferencji rodzice mogą spędzić w naszym hotelu cały tydzień, kilka dni, bądź też przyjechać tylko na jeden dzień ze swoimi pociechami – dodaje.

Przyjazdy dzieci do Bukoviny planowane są w środę podczas każdego turnusu. Pierwsza edycja JSS Summer Camp trwać będzie od 1 lipca do 11 sierpnia 2012.

Więcej informacji o JSS Polska: www.jsspolska.pl

***
Więcej informacji udziela:
Krzysztof Kramarz
Dyrektor Marketingu i PR
BUKOVINA Terma Hotel Spa

ID Artykułu: 5304fedc2e642417

Brak Tagów

1,898 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia