Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

PAKA w GÓRACH

Opis

Moja czyli relacja Zakopca pod Kabaret Łowcy.B
PAKA w GÓRACH czyli VI ZAKOPIAŃSKIE KONFRONTACJE KABARETOWE

ZAKOPANE 2010
Po raz szósty krakowska PAKA wraz z Biurem Promocji Zakopanego organizuje kabaretowy wieczór pod Tatrami.
W tym roku prawdziwa gratka, czyli jeden z najbardziej lubianych i energetycznych kabaretów – ŁOWCY.B. Spotkanie z nimi dostarcza niezapomnianych wrażeń i wyczerpuje z powodu nieustannego śmiechu! Prawdziwa uczta nieokiełznanej niczym radości. Kabaret zbiera nagrody na wszystkich kolejnych festiwalach, jest oczywiście laureatem I miejsca Przeglądu Kabaretów PAKA.

W koncercie wystąpi również młodziutki, ale bardzo obiecujący kabareciarz Marcin Stręk, uczestnik „Mam talent”, który reprezentuje coraz bardziej popularny nurt rozrywki typu stand –up.

ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANY WIECZÓR W ZAKOPANEM!
31. lipca, godz. 19.30, namiot Dolna Rówień Krupowa.
Bilety na stronach: www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl,
oraz w Biurze Promocji Zakopanego i Centrum Informacji Turystycznej.
Ceny: 45 zł sektor A, 35 zł sektor B.

Trochę historii:
Pierwsze Zimowe Konfrontacje Kabaretowe odbyły się w Zakopanem w 2005 roku (17-19 lutego). Podczas trzech wypełnionych emocjami dni na scenie kina Sokół swoje autorskie programy zaprezentowali: spadkobiercy słynnej, choć już nie istniejącej zielonogórskiej grupy Potem, czyli kabaret Hrabi, celująca w absurdzie krakowska Formacja Chatelet, iście teatralna Grupa Rafała Kmity, prze-muzyczna Grupa MoCarta oraz dwa jednoosobowe zespoły – rozgadany Tomasz Jachimek (bardziej znany jako Jachim Presents) i milczący Ireneusz Krosny. Zabawę z sukcesem poprowadzili zaprawieni w „Maratonie uśmiechu” Adamowie – Małczyk i Grzanka, a gospodarzem był góralski kabaret Truteń.
W kolejnych latach wystąpili m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret To za Duże Słowo, Kabaret Moralnego Niepokoju, Artur Andrus i wielu innych.

Zakopiec otrzyma akredytacje na imprezę, więc dla wszystkich Was, którzy nie będziecie mogli być relacja wraz ze zdjęciami. 
Robert Urbański

ID Artykułu: brak

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem