Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Otwarcie sezonu letniego 2014 w Zakopanem

  • WWW: zakopane.pl
  • Ulica: Dolna Rówień Krupowa
  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Kod pocztowy: 34-500
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Łukasz Dorula
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

Biuro Promocji Zakopanego zaprasza:
Otwarcie sezonu letniego w Zakopanem
29 czerwca, Dolna Rówień Krupowa
Już 29 czerwca na Dolnej Równi Krupowej odbędzie się Otwarcie Sezonu Letniego. Tego dnia Biuro Promocji Zakopanego zaprasza wszystkich turystów oraz mieszkańców Zakopanego na powitanie lata w Zakopanem.
Sezon zostanie otwarty rodzinnym piknikiem ze wspólnym grillowaniem oraz warsztatami kuglarskimi, podczas których profesjonalni instruktorzy będą uczyć sztuki żonglerki oraz zaprezentują swoje umiejętności artystyczne i cyrkowe. Będzie to wspaniała okazja do zabawy, nie tylko dla dorosłych, ale także najmłodszych uczestników. Po zakończeniu warsztatów odbędzie się pokaz Just Edi Show, czyli Adriana Pruskiego – komika i iluzjonisty ulicznego, znanego z programu telewizyjnego „Mam Talent”. W programie znalazły się również atrakcje muzyczne. Na scenie plenerowej na Dolnej Równie Krupowej pojawi się zespół Turnioki oraz gwiazda wieczoru – Ewelina Lisowska, nominowana między innymi do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 dla najlepszego polskiego wykonawcy, autorka takich hitów jak „W stronę słońca”, czy „Nieodporny rozum”. Między koncertami odbędzie się ekscytujący występ instruktorów cyrkowych w spektaklu „Ogniste Tango”.
Przez cały dzień można będzie skorzystać z oferty gastronomicznej, jak również samemu przygotować grillowe smakołyki. Wspaniała atmosfera i muzyka gwarantowane!
Program:
14.00 – 18.00 Warsztaty kuglarskie
16.00 – 17.00 Pokaz Akro Dance
18.00 – 18.45 Just Edi Show
19.00 – 20.30 koncert zespołu Turnioki
20.30 – 21.00 spektakl „Ogniste tango”
21.00 – 22.00 koncert Eweliny Lisowskiej
Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska pochodzi miejscowości obok Wrocławia. Przygoda z muzyką wokalistki zaczynała się od samego dzieciństwa jak sama mówi od zaraz wiedziała kim chce być. Brała udział w programach „Mam Talent” i „X-Factor”. 10 grudnia 2012 odbyła się premiera jej singla „W stronę słońca”, który w serwisie YouTube odsłuchany został ponad dwa miliony razy w ciągu tygodnia i dzięki temu znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie.

ID Artykułu: 8915393000f6892e

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem