Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

52 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich Zakopane 2021

ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2011

Opis

1 lipca startuje największy wakacyjny festiwal filmowy ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2011
Od 1 lipca do końca sierpnia – miasta partnerskie – Sopot i Zakopane już po raz czwarty zamienią się w największe w Europie i na dodatek darmowe, letnie kina pod gwiazdami. Prezydent Sopotu i Burmistrz Zakopanego zapraszają na największe hity filmowe, które będą wyświetlane codziennie na olbrzymich ekranach na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Oba miasta połączy wakacyjny pociąg PKP Intercity z Wagonem Filmowym Orange Kino Letnie.
Wakacyjne stolice Polski, jak co roku, oferują wieczorne spotkania z dobrym kinem.Na widzów czekają plenerowe sale kinowe, gdzie będzie można oglądać filmy siedząc wygodnie na plażowych leżakach lub góralskich ławach. Każdego dnia zarówno na Molo, jak i przy Krupówkach w projekcji będzie mogło uczestniczyć ponad 1000 osób. Seanse rozpoczynać się będą tuż po zachodzie słońca.
W tym roku, jak zawsze, festiwal Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane oferuje bogaty i różnorodny repertuar. Na ogromnych, pneumatycznych ekranach (Airscreen®) widzowie zobaczą m.in. „Jak zostać królem”, „Śniadanie do łóżka”, „Autor Widmo”, „Seks w wielkim mieście 2” czy mega hit, wszystkie trzy części sagi „Zmierzch”. Filmowy „rozkład jazdy” został podzielony na dni tematyczne. Poniedziałki to „Kto się boi Tarantino?”, wtorki ambitne kino w cyklu „Bliżej Europy”. Środy jak zawsze „z Orange i mega hitem”, w czwartki „Męskie kino”. Na początek weekendu w piątki „Oscarowe noce”, potem „Komedie, komedie” w soboty, a na koniec tygodnia w niedziele „Wieczory z wampirem”. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny, co ułatwi dostęp do dobrego kina, polecanego przez Orange.
Między miastami kursować będzie specjalny, wakacyjny pociąg z Wagonem Filmowym Orange Kino Letnie – mobilną salą kinową, przygotowaną przez PKP Intercity we współpracy z Outdoor Cinema i Orange. Pociąg kursować będzie codziennie, przez Warszawę, między Sopotem a Zakopanem. Przez całą podróż wyświetlane będą kinowe hity. Ważny bilet na przejazd pociągiem będzie jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego Orange Kino Letnie. Rodzicami chrzestnymi Wagonu Filmowego Orange Kino Letnie są Katarzyna Figura i Piotr Siwkiewicz, niezapomniany duet aktorski z filmu „Pociąg do Hollywood”.
W Sopocie zapraszamy do ogródka kawiarni festiwalowej Let’s ART! Cafe, która mieści się przy Domu Zdrojowym na Molo.
Festiwal już od roku ma swoich aktywnych fanów na www.facebook.com/OrangeKinoLetnie. Szczegółowy repertuar oraz wszystkie informacje o tegorocznej edycji festiwalu pod adresem www.OrangeKino Letnie.wp.pl

Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2011 jest kontynuacją projektu zapoczątkowanego w 2009 roku we współpracy miast partnerskich – Sopotu i Zakopanego. Organizatorem Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2011 jest firma Outdoor Cinema – specjalista w organizacji projekcji filmowych na otwartym powietrzu. Sponsorem Tytularnym już po raz czwarty jest PTK Centertel operator komórkowy Orange. Firmy współpracują przy tym projekcie z Sopockim Kąpieliskiem Morskim i Stowarzyszeniem Turystycznym Sopot oraz Biurem Promocji Zakopanego. Oficjalnym przewoźnikiem jest PKP Intercity, a partnerem strategicznym telewizja TVN. Patronami medialnymi są: Radio ZET, Planeta FM, Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza i Stopklatka. Imprezę wspiera także sieć salonów EMPIK, firma reklamy zewnętrznej AMS oraz sieć bankomatów Euronet. Sponsorami wspierającymi są firmy: Villeroy & Boch, Bertrand

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

1,398 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem