Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Mobilny ZUS w Urzędzie Skarbowym

  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Anna Mieczkowska
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

Mobilny ZUS w Urzędzie Skarbowym
Już 21 marca 2014 r. (piątek) w godzinach od 9:00 do 14:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Zakopanem przy ul. Szymony 14 odbędzie się prezentacja Platformy Usług Elektronicznych ZUS.
Wszyscy podatnicy oraz pracownicy urzędu będą w tym czasie mogli bezpłatnie założyć własny elektroniczny profil na PUE. Wystarczy tylko przynieść ze sobą dowód osobisty i posiadać adres e -mail.
Dzięki PUE ZUS osoba ubezpieczona może zobaczyć, czy płatnik składek zgłosił ją oraz członków rodziny do ubezpieczeń, sprawdzić stan swojego konta w ZUS, kwoty środków przekazanych do OFE lub obliczyć prognozowaną wysokość emerytury oraz złożyć do ZUS różnego typu wnioski. Każda osoba pobierająca świadczenie z ZUS może sprawdzić szczegółowe informacje o otrzymywanych świadczeniach, zarezerwować wizytę w ZUS, sprawdzić swoje zaświadczenia lekarskie ZUS ZLA.
To propozycja dla tych, którzy nie mają czasu lub nie lubią wizyt w urzędach. Przedsiębiorca nie musi przychodzić do ZUS, żeby złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami, czy zgłosić pracownika do ubezpieczenia, składać deklaracje, a nawet opłacać składki. Teraz wystarczy tylko dostęp do internetu.
Już w najbliższy piątek zapraszamy wszystkich zainteresowanych założeniem elektronicznego profilu na PUE, do punktu mobilnego PUE-Room w Urzędzie Skarbowym w Zakopanem.

ID Artykułu: 294532be9e882fda

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem