Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Mobilne kino 5D Białce Tatrzańskiej

Opis

Mobilne Kino Emocji CINEMA 5D przyjechało do Białki Tatrzańskiej i stoi w pobliżu ośrodka narciarskiego Kotelnica. Do 27 lutego wszyscy, którzy chcą poczuć prawdziwe emocje powinni odwiedzić naszą ciężarówkę. Podczas niezwykłego seansu filmowego widzowie kina 5D zobaczą trójwymiarowy obraz, poczują deszcz na twarzy, unoszące się w powietrzu zapachy oraz ruch dzięki wibrującym fotelom. Pokazom kina towarzyszy premiera „Asylum 5D”, filmu wykorzystującego najnowsze dostępne technologie.

Mobilna ciężarówka CINEMA 5D KINO EMOCJI to jedyne tego typu urządzenie w Europie. Jest najnowocześniejszym kinem w technologii 5D umieszczonym na specjalnie do tego celu wyprodukowanej profesjonalnej naczepie od tira. W wielkiej ciężarówce znajdują się dwie klimatyzowane sale projekcyjne, a w każdej z nich 16 ruchomych foteli. Widzowie mają okazję wykorzystać podczas seansu niemalże wszystkie swoje zmysły, dzięki oferowanym przez kino efektom specjalnym.

CINEMA 5D KINO EMOCJI jako jedyne w Polsce wyświetla film ASYLUM 5D – pierwszą polską produkcję w technologii 5D. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Widz wciela się w postać, która okazuje się być…..no właśnie, nie wiemy jaka to postać aż do ostatniej minuty filmu. W filmie przechodzimy przez szereg mrocznych pomieszczeń i korytarzy, w których czekają na nas zaskakujące i upiorne „niespodzianki”. Ale żadne słowa nie oddadzą napięcia zbudowanego w tym filmie, to trzeba samemu „poczuć”.
Producentem filmu jest firma Virtual Magic z Wrocławia, a za mechaniczne efekty specjalne odpowiedzialna jest firma Budgast S.C.

Oprócz Asylum, CINEMA 5D KINO EMOCJI wyświetli także w technologii 5D film edukacyjny dla dzieci DINOZAURY – GIGANTY PATAGONII. Cena biletu do kina wynosi 15 zł.

Więcej informacji na stronie www.cinema5d.pl

ID Artykułu: brak

5,528 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia