Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Taneczna Impreza MANU FEST

Miss Polonia Podhala 2013 – impreza w Nowym Targu

  • Gmina/powiat/miejsc.: Nowy Targ
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

Prawda jest taka, że najpiękniejsze Polki rodem są z Podhala. Nie tylko szczycą się urodą i wdziękiem, ale są to kobitki z charakterem. Jednak do konkursu Miss Polonia muszą stanąć najbardziej urodziwe. Przedstawicielka najpiękniejszych podhalanek wybrana przez jury będzie reprezentować region na kolejnych konkursach. Wybory Miss Polonia Podhala ( finał) odbędą się w Nowym Targu 23 marca. Owemu wydarzeniu powinna towarzyszyć wiosna, jednak odbędzie się ono w aurze zimowej, bowiem jeszcze dziś dosypało tyle śniegu, że szkoda gadać. Impreza będzie miała miejsce w restauracji „Góralska Strawa” przy ulicy Ludźmierskiej 29. Ponieważ jest to bardzo medialne wydarzenie, media takiej okazji nie odpuszczą, by zrobić dobre foty, film tudzież rzucić a propos artykuł.
O tytuł najpiękniejszej góralki i prawo startu w konkursie Miss Polonia Małopolski rywalizować będzie 15 dziewczyn. Szykują się gorące emocje, jak mówi Monika Poręba-Strycharz z biura Para Fashion, organizatora imprezy. „Będą one tym większe, że na gali pomiędzy występami dziewczyn pokażemy publiczności kolekcje mody młodych projektantów”, dodaje. Bilety na imprezę można nabyć za jedyne 45 zł. Pokaz mody połączony z owym finałem wyborów miss to XI Gala Mody na Podhalu (sala balowa Steskal). Kandydatki zaprezentują się przed członkami jury na cztery róźne sposoby, w tym w kreacjach, których autorzy nawiązują do góralszczyzny. Rzecz jasna, na pokazie mody nie zabraknie także profesjonalnych modelek. Swój akcent zaznaczą także młodzi, zdolni projektanci. Swoje dzieła zaprezentuje min. Nowotarżanin, który może się również poszczycić talentem tanecznym. Zatańczy on na żywo podczas XI Gali. Gościem specjalnym będzie też Anna Markowska, Miss Polonia Małopolski 2012 i jedna z dwudziestu najpiękniejszych Polek ubiegłego roku. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Nowego Targu, Marek Fryźlewicz.
Na oficjalnej stronie Miss Polonia możemy przeczytać taką oto ciekawostkę : „Wybory Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata”.

ID Artykułu: 6815154b97d9fad8

Brak Tagów

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem