Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Milka – Razem Dla Tatr

Opis

Masa zabawy i atrakcji dla dzieci – za to należy sowicie pochwalić organizatorów. Zakopane w dniu dzisiejszym było lila czy jak kto woli fioletowe. Wszędzie pełno ludzi w „milkowych koszulkach”, ulotek, plakatów. To imprezy z wielkim rozmachem i z pewnością nikt nie mógł powiedzieć, że o niej nie słuchał, nie czytał.
Plac Niepodległości troszkę za mały, za ciasny. Trudno nie mamy na razie w Zakopcu miejsca gdzie można zrobić taką imprezę we właściwy sposób.

Nas najbardziej interesowało oficjalne wręczenie symbolicznych czeków trzem symbolom, które wygrały w głosowaniu.
1. Niedźwiedź otrzymał 500.000 zł
2. Świstak otrzymał 300.000 zł
3. Kozica otrzymała 200.000 zł

Zakopiec obstawiał te zwierzęta i bardzo cieszymy się z ich wygranej. Mamy nadzieję, że prawdziwe pieniądze nie pójdą na nagrody, diety, podwyżki pensji dla ludzi tylko faktycznie te zwierzęta otrzymają w formie pomocy każdą złotówkę.

Dla młodzieży największą atrakcją była możliwość wspólnej zabawy z TITO. Nauka tańca i możliwość zademonstrowania swoich możliwości to być może pierwsze kroki na estradzie dla niektórych.

Jedna niemiła sytuacja, gdzie manager jednego z zespołów powiedział, że mamy (reporterzy) dwie minuty a później …. (do domu). I faktycznie poszliśmy, ale bez wykonanych zdjęć tego występu. Jak ktoś nie chce darmowej reklamy to jego sprawa a my zaoszczędziliśmy na sprzęcie.
Pozdrowienia R.Urbański/zakopiec.

Poczekaj chwilkę aż się zdjęcia załadują
[salbumphotos=39,72,5]

Polecamy również nasz informacyjny z lekką dozą humoru artykuł nawiązujący do współpracy fioletowej krowy i brunatnego miska

ID Artykułu: brak

  

3,136 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia