Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Memorandum o wspólnej współpracy i wsparciu dla rozwoju regionu tatrzańskiego

Opis

Witam Państwa,

Serdecznie zapraszam 26 lipca 2011 r. o godz. 12:00 na przejście graniczne w Jurgowie, gdzie zostanie podpisane Memorandum o wspólnej współpracy i wsparciu dla rozwoju regionu tatrzańskiego pomiędzy Tatrzańską Agencją Rozwoju , Promocji i Kultury oraz Tatransky okrasl’ovaci spolok.

mgr Ewa Czamańska – Gł. Spec. ds Imprez Kulturalnych i Mediów
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24
34-500 Zakopane
—————————–

Memorandum o wspólnej współpracy i wsparciu dla rozwoju regionu tatrzańskiego
Preambuła
My,
Tatransky okrasl’ovaci spolok i Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury,
świadomi naszej roli i znaczenia w dziedzinie rozwoju ruchu turystycznego w regionie tatrzańskim, na terenach Spiszu, Podhala i Liptowa; bezpośredniego i pośredniego wpływu naszych działań na rozwój gospodarczy i społeczny we wcześniej wymienionych regionach Słowacji i Rzeczypospolitej Polskiej oraz konieczności współpracy i obustronnego wsparcia naszych organizacji, aktywnie działających po obu stronach Tatr w sprawie ochrony wartości przyrodniczych i rozwoju wspomnianych regionów, a jednocześnie uświadamiając sobie znaczenie i potencjał obszaru Tatr jako atrakcyjnego miejsca dla turystyki z ogromnymi możliwościami rozwoju

Deklarujemy
1.Wspólne działanie w sprawie rozwoju ruchu turystycznego po obu stronach Tatr, chęć współpracy odnośnie zagadnień regionalnych i intensywnych działań pomiędzy organami samorządu i administracji publicznej w ramach rządów Słowacji i Rzeczypospolitej Polskiej w tej kwestii, w tym również zwiększenia ruchu turystycznego z uwagi na ważny interes publiczny.
2.Poszanowanie zasad ochrony środowiska, chęć współpracy pomiędzy SOPK SR, SL TANAP i TPN, a także organizacjami pozarządowymi, w celu zachowania najcenniejszych wartości przyrodniczych Tatr dla kolejnych pokoleń w duchu współpracy i wzajemnej pomocy partnerskiej.

My, sygnatariusze Memorandum ogłaszamy, że porozumieliśmy się co do całej jego treści i jesteśmy świadomi celów, które sobie wyznaczamy, a Memorandum jest wyrazem naszej wolnej woli i traktujemy je z pełną powagą, kierowaną szczerym dążeniem do wypełniania treści i celów Memorandum, co stwierdzamy podpisami naszych upoważnionych przedstawicieli na niniejszym Memorandum.

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

1,596 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia