Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Magdalena Rysula – malarstwo abstrakcyjne

Opis


Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Magdaleny Rysuli, który odbędzie się 09.06.2010 r. o godz. 18.00 w sali wystawowej GOKR Kościelisko. Wystawa jest czynna do 30.05.2010 r. od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 do 16.30, ul. Nędzy – Kubińca 76.

Magdalena Rysula urodziła się 29 Marca 1980 roku w Zakopanem. Jest córką Marii i Stanisława Rysulów z Rysulówki. W wieku 13 lat wyjechała do Mississauga Canada, gdzie ukończyła Liceum imienia St. Martins, a następnie studiowała w International Academy of Arts and Design w Toronto 1998 -2000 na wydziale Projektant Mody. Tam pracowała i mieszkała do roku 2009. We wrześniu 2009 wróciła do kraju. Maluje głównie abstrakcje, akryle na płutnie. Przez lata uczyła się szyć ze swoją mamą a umiejętności, które posiadła połączyła z wiedzą zdobytą na studiach, co przyniosło kilka niepowtarzalnych projektów ubrań, które także można będzie zobaczyć na wystawie.

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

nocne stoliki
na sprzedaż ręcznie wykonane z metalu oraz drewna industrialne stoliki blat drewniany łączy w sobie niepowtarzalną estetykę naturalność wykonany