Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Letnie Kino Orange – relacja Zakopane & Sopot

Opis


Jak wspomniałem wraz z Agnieszką Walulik mamy dla Was foto relacje z imprezy 14 i 15 sierpnia. Niestety zakopiańska sobota raczej do udanych nie należy, może niedziela będzie lepsza.
Pani Agnieszka przesłała dla Was swoje zdjęcia z sobotniego dnia w Sopocie. Bardzo dziękujemy.
[salbumphotos=62,72,5]

Program wygląda tak:
W najbliższy weekend, 14 i 15 sierpnia, już po raz trzeci, w Sopocie i w Zakopanem odbędzie się Weekend Sportów Ekstremalnych z Orange! Impreza jest wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2010 i odbywa się w godzinach 11:00 – 18:00 równolegle w obu miastach.

W Sopocie, na plaży po prawej stronie molo wszyscy chętni, kolejny raz, będą mieli okazję oglądać pokazy lub spróbować swoich sił w skimboardzie i wakeboardingu. Każdy będzie mógł wziąć udział w krótkich szkoleniach kitesurfingu, prowadzonych przez najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce: Piotra Streichera, Dominika Glogiera, Piotra Szymańskiego, Ziemowita Trzcińskiego, Grzegorza Kozakiewicza oraz Tomasza Janiaka. Odbędą się III Otwarte Zawody w Skimboardingu a tor do skimboardingu będzie dostępny dla wszystkich chętnych.

W Zakopanem, na pl. Niepodległości, przy Krupówkach w miasteczku filmowym Orange Kino Letnie publiczność będzie mogła podziwiać mistrzowskie pokazy skateboardingu i rollerskates. Swoje umiejętności zaprezentują m.in.: Marcin Majewski, Patryk Sticorama Wrzosek.Odbędą się otwarte zawody dla wszystkich miłośników tych niekonwencjonalnych dyscyplin sportowych.Gwarantowany gorący doping wspaniałej zakopiańskiej publiczności i prowadzącego imprezę, aktora i miłośnika sportów ekstremalnych Bartosza Obuchowicza.

W obu kurortach, jak zawsze, najlepsi zawodnicy otrzymają wspaniałe nagrody – wodoodporne telefony Samsung Solid B2100, profesjonalne deski do skateboardingu, rolki firmy Rollerblade, ubrania i akcesoria firmy Cartel, zestawy ubrań firmy AKA Uniq, Rusty, vouchery na zakupy ufundowane przez skateshop Grindbox w Zakopanem, wejściówki do Aquaparku oraz gadżety ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2010.

W Sopocie dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczestników Weekendu Sportów Ekstremalnych z Orange będzie Księżycowe Miasteczko, które zostanie rozstawione przez Wirtualną Polskę z okazji premiery filmu JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC.Miasteczko będzie można znaleźć na plaży tuż obok nas, 15 sierpnia w godzinach: 10.00-20.00

Robert Urbański

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem