Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Leczył seksem

Opis

Jak podaje Gazeta Wyborcza:
„Zakopiańska policja poszukuje 50-letniego mężczyzny podejrzewanego o przestępstwa seksualne. Jedną z kobiet miał wyleczyć z choroby za pomocą stosunku, za który zainkasował ponad tysiąc złotych.
Kronika policyjna Poszukiwany mężczyzna przedstawiał się jako Zdzisław Myszkowski (nie wiadomo, czy to jego prawdziwe nazwisko). Z zeznań oszukanych kobiet wynika, że 50-latek podawał się za znanego onkologa prowadzącego prywatną klinikę w Genewie. Jedna z jego ofiar – młoda kobieta z Zakopanego – opowiedziała funkcjonariuszom, w jaki sposób fałszywy medyk wyleczył ją z rzekomej choroby jajników. – Mężczyzna wmówił jej, że jest tak ciężko chora, iż ratuje ją tylko kosztowna operacja. On natomiast zna alternatywny sposób wyleczenia jej – poprzez specjalny stosunek. Za „uzdrowienie” przez zbliżenie wziął od dziewczyny 1,3 tys. zł – opowiada Kazimierz Pietruch z zakopiańskiej policji.
Policja ściga go teraz za oszustwo i gwałt. – Ta dziewczyna nie zgodziłaby się na to, gdyby nie fałszywe okoliczności, jakie wmówił jej ten mężczyzna – mówi Pietruch.
Polecamy temat bardzo ciekawy.

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem