Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Kumoterki w Ludźmierzu

Opis

W Ludźmierzu spotkaliśmy się dzisiaj na kolejnych kumoterkach. na www.kumoterki.pl dokładne wyniki i zdjęcia. Tam również Wy możecie zamieścić swoje fotki z kumoterek

Wyniki z Ludźmierza: Dane z formularzy sędziowskich

Parada Gazdowska – zaprzęg dwukonny
1. Ścisłowicz Jan I Maria i rodzina (Ludźmierz) konie Regent i Haber
2. Król Józef (Trute) konie Dukat i Alaska
3. Rzepka Wojciech (Leśnica) – konie Dudek i Kuba
4. Cetera Wacław i Dorota (Zaskale) konie kuce Kuba i Karus
5. Król Kazimierz (Trute) – konie Dudek i Fan
6. Kluś Stanisław (Skrzypne) – konie Wicher i Tajfun

Parada Gazdowska – kumoterki
1. Wojciech Ścisłowicz i Beata Jachymiak ? (Ludźmierz) – koń Bajarz
2. Nędza-Chotarski Andrzej i Pawlikowska-Kantek Basia (Kościelisko) – koń Aktor
3. Bobek Jan i Małgorzata (Rogoźnik) koń Dalia
4. Lichaj Maciej i Świder Małgorzata (B. Dunajec) koń Idol
5. Rzadkosz-Pulka Stanisław i Elżbieta (Ząb) – koń Dragon
6. Rusnak Michał i Monika Pawlikowska (B. Dunajec) – koń Rosvell

Wyścig Kumoterek:
1. Skupień Małgorzata i Dziuban Jacek – koń First Touch
2. Gał Stanisław i Barbara Walczak – koń Gratis
3. Dziuban Bogdan i Bobak Anna – koń Karino
4. Bobak Anna i Stanisław Bobak – koń Dolnik
5. Rzadkosz Stanisław i Elżbieta – koń Nepal
6. Michał Rusnak i Monika Pawlikowska – koń Jagoda
7. Szarek Józef i Małgorzata Szaflarska – koń Jankes
8. Bobak Anna i Dziuban Jacek – koń Cyprys
9. Bafia Piotr i Małgorzata Szaflarska – koń Miłek

Skiring:
1. Rzadkosz Stanisław – koń Sawoj
2. Gał Stanisław – koń Gratis
3. Skupień Małgorzata – koń First Touch
4. Nędza-Chotarski Andrzej- koń Aktor
5. Rzadkosz Stanisław – koń Nepal
6. Bobak Stanisław – koń Dolnik
7. Bobak Tadeusz – koń Karino
8. Rusnak Stanisław – koń Jagoda
9. Czyszczoń Wojtek – koń Bojar
10. Medes Paweł – koń Świstek
11. Galica Józef – koń Bak
12. Pietrzyk Bogdan – koń Fest
13. Pietrzyk Bogdan – koń Jarwis
14. Medes Paweł – koń Jurata

Wyniki Ski-skiring:
1. Rzadkosz Stanisław i Gąsienica Mieczysław – Sawoj
2. Gał Stanisław – Gratis
3. Gąsienica Mieczysław i Rzadkosz Stanisław – Nepal
4. Dziuban Jacek i Bobak Tadeusz – Baca
5. Nędza Chotarski Andrzej – Aktor
6. Skupień Małgorzata i Rapacz Joanna – First Touch
7. Czyszczoń Wojciech i Marcin – Bojar
8. Bobak Stanisław i Tadeusz – Dolnik
9. Dziuban Jacek i Bobak Tadeusz – Karino
10. Rusnak Michał i Stanisław – Jagoda
11. Galica Andrzej i Wilkus Piotr – Iskra

ID Artykułu: brak

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem