Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Konkurs TPN – „Skazani na Tatry”

Opis

Tatrzański Park Narodowy i Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów tatrzańskiego oraz nowotarskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Skazani na Tatry”. To kolejna odsłona projektu Akademia Tatry.
Celem konkursu jest próba pokazania za pomocą fotografii fenomenu przyciągania Tatr i odpowiedzi na pytanie, czy aktywność górska to tylko jedna z form spędzania wolnego czasu, czy też rodzaj uzależnienia.
Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie cztery zdjęcia pojedyncze bądź jeden fotoreportaż, w skład którego wejdzie od trzech do siedmiu fotografii. Zdjęcia do konkursu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać drogą elektroniczną do 3 grudnia tego roku na adres skazaninatatry@tpn.pl lub dostarczyć na dowolnym nośniku elektronicznym do siedziby TPN, ul. Chałubińskiego 42a, 34-500 Zakopane.
Prace oceni jury w składzie: Paweł Skawiński – dyrektor TPN, Józef Brzuchacz, Magdalena Ciszewska-Rząsa, Zbigniew Ładygin i Bartłomiej Solik. Nagrodzone zdjęcia będzie można oglądać przez cały styczeń przyszłego roku w budynku Spichlerza w Kuźnicach. Wystawie będzie towarzyszył katalog.
Konkurs to część projektu pt. Akademia Tatry – kształtowanie postaw ekologicznych różnych grup użytkowników Tatr, współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (Priorytet V Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych).
Więcej informacji na temat konkursu www.tpn.pl/nowosci/news/398/Konkurs-Fotograficzny-Skazani-na-Tatry.

nadesłała
Paulina Kołodziejska
Zespół Wydawnictw
Tatrzański Park Narodowy

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem