Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Konkurs National Geographic ”7 NOWYCH CUDÓW POLSKI”

  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

Konkurs National Geographic ”7 NOWYCH CUDÓW POLSKI”. Oddaj swój głos na Termy BUKOVINA i graj o atrakcyjne nagrody!
Na łamach miesięcznika National Geographic Traveler zostały przedstawione 32 miejsca nominowane przez redakcję miesięcznika National Geographic Traveler, które zdaniem dziennikarzy zasługują na wyróżnienie, jako najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca na terenie Polski. Miło nam poinformować, że do tego grona dołączyły również Termy BUKOVINA!
Weź udział w Plebiscycie oddając swój głos na wybraną nominację. Każdy prawidłowo oddany głos otrzymuje szansę na wygranie nagród. Organizator ufundował 20 zestawów, w skład których wchodzą: pojemne torby idealne na trening, wycieczkę, czy też podróż samolotem (wymiary bagażu podręcznego) oraz półroczna prenumerata magazynu National Geographic Traveler.
Aby wziąć udział w Plebiscycie i Konkursie z nagrodami należy wejść na stronę internetową www.7cudow.national-geographic.pl, zagłosować na swojego faworyta, uzupełnić swoje dane osobowe oraz odpowiedzieć na pytanie ”Dlaczego właśnie to miejsce powinno wygrać?”. Odpowiedź na pytanie powinna zawierać nie mniej niż 20 i nie więcej niż 200 znaków. Każdy uczestnik Plebiscytu może zagłosować i wziąć udział w konkursie raz na 24 godziny.
Zachęcamy do głosowania na Termy BUKOVINA!
Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2016 roku. Wyniki Plebiscytu przedstawiające wyłonione w Plebiscycie „7 nowych cudów Polski” zostaną zaprezentowane na łamach National Geographic Traveler 11/16 oraz na www.national-geographic.pl
Regulamin znajduje się na www.7cudow.nationa-geographic.pl/regulamin

ID Artykułu: 20057a2c53d9fcf3

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem