Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Koncert dla wszystkich zakochanych i kochających Zakopane

  • Gmina/powiat/miejsc.: Zakopane
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Anna Karpiel-Semberecka
  • Opublikował: Robert Urbański 'zakopiec'
Koncert dla wszystkich zakochanych i kochających Zakopane

Opis

13 lutego godz. 14.30 – Koncert dla wszystkich zakochanych i kochających Zakopane
Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert w walentynkowym klimacie „Kocham Zakopane”. 13 lutego o godz. 14.30 na Placu Niepodległości wystąpią zespoły „Giewont”, „Holeviaters” i „Pectus”. Nie zabraknie także innych atrakcji i to nie tylko dla zakochanych.
Dla zmarzniętych na rozgrzanie proponujemy sportowy trening naturalny dla par, ciepłą herbatę i smaczne regionalne dania. Będzie także dużo walentynkowych słodkości, konkursów z nagrodami i niespodzianek dla wszystkich. W plenerze zagości także Zimowa Redakcja Gazety Krakowskiej, dzięki której każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na pierwszą stronę gazety.
Romantycznie i nastrojowo zagrają najpierw górale z zakopiańskiego zespołu „Giewont”, a następnie znany i lubiany na Podhalu zespół „Holeviaters” z wokalistką Anną Malaciną-Karpiel ze sporą dawką muzyki folkowej wzbogaconej o brzmienie swingowych standardów i ballad jazzowych.Będzie to taneczna i sentymentalna muzyczna podróż do lat 30-tych i 40-tych. Na zakończenie wystąpi gwiazda koncertu zespół „Pectus”. Publiczność z pewnością zachwyci niepowtarzalne brzmienie i pozytywne przesłanie ich przebojów, tym bardziej że wystąpią z góralskim kwartetem.
W sobotnie popołudnie wszystkich zakochanych i wszystkich kochający Zakopane czeka więc moc atrakcji. Wyraźcie swoje uczucia. Pokażcie jak wielka jest Wasza miłość. Bądźcie tego dnia pod Tatrami razem z tymi, których kochacie. Gorąco zapraszamy!
Transmisja na antenie TVP Regionalna.

ID Artykułu: 29156ab5e930f24e

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem