Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Kobiety walczą z bezrobociem

Opis

W sali obrad Urzędu Miasta miało miejsce spotkanie kobiet z naszego regionu, które postanowiły coś zmienić w swoim życiu. Wzięły udział w kursie organizowanym przez zakopiańskie Biuro Pracy. Podczas kursu zdobyły umiejętności komponowania i układania przepięknych rzeczy z kwiatów. Próbką ich zdolności był zastawiony stół z poczęstunkiem. Pięknie wykonany kapelusz góralski z kwiatów dekorował smaczne przekąski.
Na spotkanie przybył Burmistrz Miasta Janusz Majcher, wicestarosta tatrzański Andrzej Skupień i w trakcie spotkania pojawił się burmistrz Wojciech Solik.

Organizowała już podobne kursy w innych miejscowościach.
Na spotkaniu przygrywał zespół rodziny Wach z Ostrowska koło Nowego Targu.

Informacja od organizatorów:
„Uczestnicy szkolenia dnia 11 sierpnia 2010 r. w ramach warsztatów zorganizowały pokazowy stół z regionalnymi przysmakami, które podkreślał kapelusz góralski z żywych kwiatów .
Sztuka i edukacja, pomysłowość formy a zarazem ogromna porcja wiedzy o nieograniczonych niczym kompozycjach kwiatowych jak i aranżacjach tradycyjnych produktów regionalnych – tak w skrócie można scharakteryzować kurs florystyczny.
Stół regionalny był popisem aranżacji i umiejętności pań ,które wzięły udział w szkoleniu pn.Florysta-Designer z elementami decoupage przeprowadzonego przez Alicję Augustyn -Zielińską przedstawiciela firmy AGROSALON z Krakowa , zorganizowanego przez PUP Zakopane w ramach realizacji projektu systemowego Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie tatrzańskim, realizowanego w ramach Poddziałania 6.1.3 POKL współfinansowanego ze środków Uni Europejskiej
Na stole znalazł się kapelusz góralski wykonany z żywych kwiatów , który pięknie korespondował z charakterem przyjęcia w sali konferencyjnej. Była muzyka góralska w wykonaniu rodziny Wach , były władze miasta i przepięknie prezentujące się w strojach góralskich uczestniczki szkolenia.
Bukiety , wiązanki i kompozycje, które panie tworzyły to emocje zaklęte w kwiatach , to olśnienie , że wszystko można wyrazić i podkreślić kwiatami. ( zdjęcia prac)
To hasło wykonajmy kapelusz góralski z kwiatów , uświadomiło panie ,że wszystko staje się możliwe barwa i oryginalna forma , a perfekcyjne wykonanie niejednego może zadziwić.
Warto dodać , że uczestniczki kursu podczas przygotowywania prezentacji wykazały swoje nadzwyczajne umiejętności pracy zespołowej , dzięki czemu spotkanie zakończyło się pełnym sukcesem .
Przeogromny kapitał ludzki tkwi w rękach pań , uczestniczących w szkoleniu. To jest klucz do sukcesu , który panie uczestniczące w szkoleniu planują w najbliższym czasie wykorzystać.
W imieniu swoim jak i wszystkich Pań , składam serdeczne podziękowanie za przybycie Burmistrzom Urzędu Miasta , Staroście Powiatu Tatrzańskiego ,Pani Dyrektor PUP i pozostałym gościom .
Mamy nadzieję , że propozycja aranżacji stołu produktów regionu podhalańskiego z rodzimą muzyką znajdzie klientów z całego świata.
Alicja Augustyn-Zielińska
www.agrosalon.pl”

Robert Urbański
Galeria zdjęć ze spotkania
[salbumphotos=59,72,5]

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

1 Odpowiedź na “Kobiety walczą z bezrobociem”

  1. Wyśmienite jedzenie drogie Panie, bardzo dziękuje. Brakowało mi tylko Waszych prac. Warto byłoby zobaczyć na żywo.
    Zakopiec pozdrawia

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

monitoring pozycji
sprawdź pozycję w google poniższy formularz umożliwia sprawdzenie pozycji twojej strony internetowej wyszukiwarce na poszczególne
seopilot.pl