Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Kino letnie ruszyło

Opis

1 lipca o godzinie 21:30 odbyła się uroczysta inauguracja – w Sopocie gospodarzem wieczoru był Olivier Janiak, w Zakopanem Tomasz Raczek.
W Sopocie Galę otworzyli Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski oraz Arkadiusz Marszałek, Dyrektor Departamentu Marki, Mediów i Komunikacji Grupy TP i Paweł Adamski, Prezes Zarządu Outdoor Cinema w towarzystwie Katarzyny Figury i Piotra Siwkiewicza – rodziców chrzestnych specjalnego, wakacyjnego Pociągu PKP Intercity TLK „Orange Kino Letnie”, który przez całe wakacje kursuje między Sopotem i Zakopanem z Wagonami Filmowymi. W Zakopanem otwarcia dokonał burmistrz miasta Zakopane Janusz Majcher w towarzystwie gwiazdy telewizji TVN Tomasza Zubilewicza.

Obydwie gale – na sopockim molo i na placu Niepodległości przy zakopiańskich Krupówkach – zgromadziły nie tylko zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in. Julia Kamińska, Dorota Gardias-Skóra, Omenaa Mensah, Marek Kaliszuk, Maria Konarowska czy bohema trójmiejskiej sceny artystycznej (Leon, Gypsy Pil, Greg Red), ale również tych, którzy przyszli tu na wieczorny spacer. Wszyscy uczestniczyli w wielkim filmowym, lecz także muzycznym wydarzeniu. Na inaugurację ORANGE KINO LETNIE SOPOT-ZAKOPANE 2010 pokazany został \’Moonwalker\’ – muzyczny film przygodowy według scenariusza i z udziałem Michaela Jacksona przeplatany jego najlepszymi teledyskami i fragmentami koncertów. Wybór tego filmu miał szczególny kontekst, kilka dni temu minęła pierwsza rocznica śmierci Króla Popu…
Zdjęcia z Gal Otwarcia są już w galerii na naszej stronie internetowej www.OrangeKinoLetnie.wp.pl
1 lipca zaczął jeździć pociąg PKP Intercity TLK „Orange Kino Letnie”. ale o tym już następnym razem…

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

1,915 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia