Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Taneczna Impreza MANU FEST

Kabaret Łowcy .B.

Opis


Zakopiec właśnie jest po pace w Zakopanem. Kabaret Łowcy. B. odwalił kawał dobrej roboty. Gdyby nie oni byłaby klapa na całego. Na miejsce przybyłem prawie dwie godziny wcześniej, żeby zobaczyć przygotowania do całego „spektaklu”. Kto był widział. Nagle zerwał się deszcz i to tak intensywny, że w namiocie zaczęło po prostu padać. W jednej części nawet pojawiły się kryształki gradu. Strugi deszczu zamieniły się w potok, który zalewał cały sprzęt nagłośnieniowy.
Staszek, „Mały”, Marek, Janek zaczęli robić cokolwiek aby z jednej strony uratować przed zalanie drogie wyposażenie a z drugiej strony zabezpieczyć wszystko tak, aby kogoś nie poraziło napięcie.
Woda z góry w namiocie lała się strugami, miejscami była po kostki. Wszyscy się obawiali czy w ogóle dojdzie do występu.

Kiedy zapytałem członków kabarety: Czy kiedykolwiek mieli takie zajście to powiedzieli, że tak właśnie tutaj w Zakopanem poprzednio było podobnie.
Kiedy przestało grzmieć, lać i podlewać dodatkowo scenę i cały namiot Marek Wacławski musiał zapewnić kabareciarzy, że mogą bezpiecznie wystąpić.
Zastanawiałem się: „Jeśli poprzednio były takie problemy to dlaczego teren namiotu jest tak kiepsko przygotowany?”
Zdjęcia z przygotowań
[salbumphotos=3,72,5]

ŁOWCY – WYBAWCY
Po przedłużającym oczekiwaniu doszło do występu i trzeba powiedzieć w tym miejscu kabareciarze wykazali się niesamowitym instynktem, który sprawił, że nawet to zajście z zalanym namiotem potrafili obrócić w żart. Nie sposób powtórzyć ich dialogów, podtekstów, które rozbawiły nas do łez.
W części programu nie mogłem nawet robić zdjęć, bo świetna stabilizacja IS w Canonie też sobie nie radziła z moimi drżącymi od śmiechu dłońmi.

Panowie Łowcy.B. byli niesamowici.
Jeszcze jedna rzecz, którą warto wspomnieć a cechuje tanie kabarety natomiast tutaj tego nie było. Polityki. Goście potrafią bawić ludzi prostymi rzeczami. Potrafili nawiązać do Nowego Targu, do Krupówek, do zalanego przed chwilą namiotu w mgnieniu oka.
Ich trzeba zobaczyć na żywo. Taka jest prawda.

Pozdrówka dla Łowców od Zakopca.
Robert Urbański

[salbumphotos=4,72,5]

ID Artykułu: brak

  

2 komentarze na “Kabaret Łowcy .B.”

  1. zakopianeczka na 4 sierpnia 2010 @ 19:05

    Było nieźle, myślę że takich imprez powinno być dużo więcej. Kabaretów w Polsce jest sporo i trzeba powiedzieć że dziwne jak na Zakopane iz tak rzadko są u nas.

  2. Kabaret świetny. Nie ma to jak na żywo obejrzeć.

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem