Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Taneczna Impreza MANU FEST

IX edycja Nocy Saun

  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Opublikował: zakopiec

Opis

IX edycja Nocy Saun już w ten weekend w BUKOVINIE

Kolejna już odsłona Nocy Saun, tym razem pod hasłem „Zimowe szaleństwo“ odbędzie się w najbliższą sobotę (tj. 25 lutego) w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Będzie to idealna okazja, aby po raz ostatni podczas ferii zregenerować siły przed kolejnymi pracowitymi miesiącami.

O tym, że sauna ma pozytywny wpływ na zdrowie i ogólne samopoczucie nie trzeba długo przekonywać. Podczas IX edycji Nocy Saun na amatorów tego rodzaju relaksu czeka wiele atrakcji. W programie nadchodzącej imprezy znalazły się: bambusowy peeling solny, cynamonowo-imbirowy aromatyczny seans rozgrzewający, oczyszczający seans lodowy oraz pielęgnacyjny seans pachnący czekoladą. Aromat i smak słodkich owoców pozwolą gościom ekskluzywnego Bukovina Club SPA&Wellness na moment poczuć lato w środku zimy. Dla uczestników imprezy przygotowano także zdrowy poczęstunek – energii dostarczy im mrożona herbata oraz mrożone owoce.

– Fakt, że to już IX edycja Nocy Saun jest najlepszym dowodem na ogromną popularność, jaką cieszy się impreza. Dla wielu naszych gości udział w aromatycznych seansach stał się comiesięczną tradycją, jednocześnie zainteresowanie imprezą stale się zwiększa – mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu i PR w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Info
Krzysztof Kramarz

ID Artykułu: 2154f462553e27f8

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem