Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

IV edycja Maratonów Rowerowych Lang Team

  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Nadesłane: Elżbieta Lang
  • Opublikował: Robert Urbański 'zakopiec'
IV edycja Maratonów Rowerowych Lang Team

Opis

Sz. P. Robert Urbański
Zakopiec.info
Szanowny Panie,
Mam przyjemność zwrócić się do Pana z ofertą patronatu medialnego nad IV edycją Maratonów Rowerowych Lang Team, która odbędzie się 11.06.2016 r. w BUKOVINA RESORT.
Maratony Rowerowe Lang Team są obecne na kolarskiej mapie od 2007 roku. Dziś jest najpopularniejszym cyklem maratonów rowerowych dla amatorów i zawodowców. We wszystkich edycjach w 2015 roku wzięło udział ponad osiem tysięcy zawodników. Ideą Skandia Maraton Lang Team jest promocja kolarstwa i aktywnego wypoczynku. Organizując te wyścigi pragniemy zachęcić jak największą liczbę osób do jazdy na rowerze i zdrowego trybu życia. W 2016 roku Maratony Rowerowe Lang Team tradycyjnie odwiedzi siedem miast w całej Polsce.
Cechą charakterystyczną naszych maratonów jest możliwość rywalizacji w na zróżnicowanych dystansach i trasach. Ta różnorodność umożliwia start zarówno doświadczonym zawodnikom, jak i zupełnym nowicjuszom. Co bardzo ważne wiek nie jest żadną barierą – dla najmłodszych i ich rodziców przygotowaliśmy specjalną Paradę Rodzinną, która cieszy się coraz większą popularnością. Poza tym Maratony Rowerowe Lang Team to również impreza prospołeczna, która poprzez akcję Pozytywne Obroty, promuje bezpieczną jazdę na rowerze. Dzięki przejechanym kilometrom w 2015 roku udało się rozdać 6 tysięcy profesjonalnych odblasków i przeprowadzić szkolenia dla ponad 4 tysięcy dzieci.
Głęboko wierzę, że dzięki współpracy przy Maratonach Rowerowych Lang Team uda nam się wypromować i zorganizować niezwykłe sportowe wydarzenia, które przyniosą korzyści mieszkańcom, kibicom, a także całemu regionowi.
Gorąco zachęcam do współpracy i przyjęcia patronatu jako Regionalnego Partnera Medialnego. Szczegóły współpracy regulować będzie zawarte z Państwem porozumienie.
Uprzejmie proszę o pisemną deklarację z Państwa strony potwierdzającą chęć współpracy do dnia 31.03.2016r. na adres mailowy: e.lang@langteam.com.pl lub telefonicznie: 22 649 24 91 wew.15.
Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Lang – Dyrektor Biura ds. z Mediami

ID Artykułu: 429570226ab32bcc

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem