Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

52 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich Zakopane 2021

Inkubator Inicjatyw – Trwają zapisy w powiecie tatrzańskim

Inkubator Inicjatyw – Trwają zapisy w powiecie tatrzańskim

Opis

Inkubator Inicjatyw – Trwają zapisy w powiecie tatrzańskim

Celem Inkubatora jest wsparcie projektów obywatelskich mieszkańców powiatu tatrzańskiego. Program wsparcia uwzględnia nie tylko cykl atrakcyjnych, interaktywnych warsztatów, możliwość wymiany doświadczeń i obserwacji dobrych praktyk, ale także oferuje otwartą przestrzeń coworkingową będącą odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które postanowiły zrealizować własny projekt, lecz nie posiadają własnego biura. W Inkubatorze będzie można też uzyskać mikrodotację na start swojej inicjatywy.

Jak mówi jego koordynator Adam Zaleski – Udział w projekcie to szansa dla wszystkich, którzy mają pomysł na ważne społecznie działanie i czują, że najwyższy czas go zrealizować. Obecnie rozpoczął się pierwszy etap rekrutacji w ramach którego zainteresowane osoby przesyłają formularz online. Kolejnym etapem będzie rozmowa rekrutacyjna do projektu, która pozwoli wyłonić ostateczną grupę uczestników objętą wsparciem.

Projekt realizowany jest w partnerstwie z gminami powiatu tatrzańskiego: Miastem Zakopane, Bukowiną Tatrzańską, Poroninem, Białym Dunajcem i Kościeliskiem.
Wszystkie gminy zawarły porozumienie na rzecz Inkubatora, którego organizatorem jest Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Zakopanem.
Zapisy online trwają do 12 listopada.

Sprawdź regulamin projektu i zgłoś się już dziś!
Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania?

Zapraszamy na stronę www.inkubator.zakopane.pl, gdzie znajdziesz również formularz rekrutacyjny online.

Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 i Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem.

Strona projektu
http://inkubator.zakopane.pl/

ID Artykułu: 525db75285f2c7c

Brak Tagów

1,022 liczba wyświetleń, 3 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem