Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

III Konkurs Lawinowe ABC

  • Gmina/powiat/miejsc.: Kościelisko
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Agnieszka Szymaszek
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

Weź udział w konkursie i wygraj szkolenie lawinowe!
Zapraszamy do udziału w trzecim już konkursie „Lawinowe ABC”! Od 24 marca codziennie przez 7 dni w różnych godzinach na profilu facebook.com/LawinoweABC ukazywać się będzie pytanie konkursowe. Zwycięzcy wezmą udział w szkoleniu lawinowym!
Tematem konkursu jest wiedza z zakresu zasad bezpiecznego poruszania się zimą w terenie wysokogórskim zagrożonym lawinami. Pytania konkursowe będą publikowane codziennie w różnych godzinach w terminie 24 – 30. 03. 2014 na stronie facebook.com/LawinoweABC. Odpowiedzi na pytania zadane danego dnia należy wysyłać do godziny 23:00 na adres e-mail: aszymaszek@tpn.pl
Autorem pytań jest Marcin Kacperek – międzynarodowy przewodnik wysokogórski PSPW, autor książki „Kochaj śnieg, unikaj lawin”. Dziesięciu zwycięzców zdobędzie nagrodę główną – szkolenie lawinowe, które poprowadzą przewodnicy wysokogórscy, członkowie Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich. Odbędzie się ono w kolejnym sezonie zimowym (2014/2015).

Regulamin konkursu LAWINOWE ABC – edycja trzecia
1. Organizator. Organizatorem konkursu jest Tatrzański Park Narodowy przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Przewodników Wysokogórskich.
2. Temat konkursu. Tematem konkursu jest wiedza z zakresu zimowej turystyki wysokogórskiej
w Tatrach, zagrożenia lawinowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się zimą w terenie
wysokogórskim zagrożonym lawinami.
3. Warunki uczestnictwa. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. W konkursie nie
mogą brać udziału Organizatorzy ani członkowie ich rodzin. W konkursie mogą brać udział zwycięzcy poprzednich edycji, jednak – jeśli w tegorocznej edycji konkursu również uzyskają status zwycięzcy – nie będą oni brali udziału w losowaniu nagrody głównej – szkolenia lawinowego. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy zwycięzca poprzedniej edycji, który zostanie również zwycięzcą tegorocznej edycji – nie mógł wziąć udziału w szkoleniu lawinowym rok temu. Wówczas będzie brany pod uwagę w losowaniu nagrody głównej.
4. Zasady Konkursu. Przez 7 dni w terminie 24 – 30. 03. 2014 na stronie Facebook.com/LawinoweABC o różnych godzinach pojawiać się będzie pytanie konkursowe. Odpowiedzi należy nadsyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres aszymaszek@tpn.pl do godziny 23.00 tego samego dnia. Laureatami konkursu zostaną osoby, które odpowiedzą prawidłowo i w terminie na wszystkie pytania konkursowe. Dziesięciu zwycięzców konkursu wyłonimy na podstawie losowania. Odpowiedź z uzasadnieniem Autora Marcina Kacperka pojawiać się będzie dzień po zadaniu pytania na profilu Facebook.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 31.03.2014 r. Wyniki konkursu opublikujemy na www.lawinoweabc.pl i Facebook.

5. Nagrody. Nagrodą dla zwycięzców jest szkolenie lawinowe w Tatrach przeprowadzone przez przewodników wysokogórskich – członków Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich. Szkolenie odbędzie się w sezonie zimowym 2014/2015.
Organizator konkursu pokrywa koszty kursu, nocleg oraz wyżywienie dla zwycięzców konkursu.
Laureaci konkursu otrzymują nagrody pocieszenia – wydawnictwa TPN.
6. Postanowienia końcowe. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia
29.07.1992r. o grach losowych i zakładach wzajemnych. Biorąc udział w konkursie uczestnicy
wyrażają tym samym zgodę na wykorzystywanie swoich danych do celów Konkursu, mając
jednocześnie prawo wglądu do nich i ich poprawienia. W sprawach nieuregulowanych
niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu

ID Artykułu: 951532beec9d8789

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem