Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Pierwszy pokaz mody na Pasażu – Fashion Street

  • Ulica: Krupówki 29
  • Miejscowość: Zakopane
  • Nadesłane: Monika Poręba - Strycharz
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

Pierwszy pokaz mody na Pasażu – Fashion Street
W najbliższą sobotę 09 listopada zakopiański Pasaż – Fashion Street zatętni życiem świata mody w świetle reflektorów. A to za sprawą firmy Sport Moda, która z okazji otwarcia sklepu firmowego Sportalm, przygotowała wielce inspirujący pokaz mody sportowej. Początek godz. 17.00.
Na wybiegu, przygotowanym zarówno wewnątrz salonu, jak i na Pasażu profesjonalne modelki prezentować będą najnowszą kolekcję narciarską na sezon zimowy 2013 / 2014. Od godz. 13.00 raz po raz modelki będą prezentować wybrane kreacje, aby tym samym zachęcać do obejrzenia głównego fashion o 17.00.
Na ten sezon zimowy Sportalm przygotował jedną z najbardziej zróżnicowanych kolekcji narciarskich, w której każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego. Obok linii sportowych, przykuwających oko mocnymi, zdecydowanymi kolorami i nadrukami graffiti pojawia się elegancka i kobieca linia glamour, a także linia reprezentująca modę retro – bardzo prosta i jednocześnie nowoczesna.
W jubileuszowym dla firmy roku postawiono również zdecydowanie na rozszerzenie męskiej kolekcji. Kolekcja jest połączeniem mody sportowej na co dzień oraz technicznej odzieży narciarskiej.
Wśród zaproszonych gości obecna na pokazie będzie Katarina Neumanova czeska biegaczka narciarska, sześciokrotna medalistka olimpijska i pięciokrotna medalistka mistrzostw świata. Twarz firmy Sportalm.
Warto tego dnia zajrzeć na Fashion Street, aby zobaczyć najnowsze trendy mody sportowej, poczuć trochę inny klimat zakopiańskich Krupówek i przyjrzeć się wyjątkowej modzie sportowej. Tym bardziej, że sezon narciarski tuż, tuż, a Sportalm gwarantuje niepowtarzalne, „wystrzałowe” kreacje przykuwające oko na stokach.
Pokaz koordynuje firma Para Fashion, stylizacja fryzur Salon Fryzjerski Bizarre, wizaż La Perla.
Pasaż – Fashion Street, ul. Krupówki 29, Zakopane. Godz. 17.00

ID Artykułu: 615527a375724123

Brak Tagów

1,031 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem