Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

I Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bachledówce

  • Ulica: Czerwienne - Bachledówka 353
  • Gmina/powiat/miejsc.: Czerwienne
  • Kod pocztowy: 34-407
  • Miejscowość: Ciche
  • Nadesłane: Wioleta Bulas
  • Opublikował: Robert Urbański

Opis

I Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bachledówce

Ekozabawy, rodzinne konkursy z nagrodami, degustacje potraw ekologicznych i pokazy Strong mana to tylko niektóre atrakcje I. Małopolskiego rodzinnego pikniku ekologicznego na Podhalu. Wydarzenie odbędzie się 20 lipca 2014 roku w Czerwiennem na terenie wokół Hotelu Bachledówka.
Organizatorem akcji jest Fundacja Rozwoju Podhala, a głównym partnerem pikniku – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.
Celem przedsięwzięcia jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców Podhala oraz popularyzacja informacji dotyczących odnawialnych źródeł energii (OZE). Jednym z głównych zagrożeń ekologicznych na Podhalu jest bowiem zanieczyszczenie dwutlenkiem węgla, gdzie problem niskiej emisji zagraża walorom środowiskowym.
Rodzinny piknik rozpocznie się o godzinie 10.00. W programie przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy. Będą m.in. występy taneczne, konkursy z nagrodami, a także zabawy i warsztaty kreatywne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów z Klubu Żyrafki z Nowego Targu. Szczególnie ciekawie zapowiadają się konkursy dla najmłodszych siłaczy i zawody ze Strong manem Robertem Nemsiem.
Podczas pikniku będzie można spróbować zdrowych, regionalnych przysmaków, obejrzeć pokaz mody regionalnej i występ zespołu „Góralsko Familia”, wziąć udział w maratonie zumby, a także skorzystać z bezpłatnych zabiegów na bazie ekologicznych produktów kosmetycznych. Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem „Luz Blues”.
Do udziału w rodzinnym pikniku ekologicznym organizatorzy zachęcają zarówno wszystkich lubiących dobrą zabawę, jak też osoby zainteresowane działaniami proekologicznymi i stosowaniem zielonej energii.
Serdecznie zapraszamy na Bachledówkę, na I. Małopolski rodzinny piknik ekologiczny!

Hotel Bachledówka
Czerwienne – Bachledówka 353
34-407 Ciche

ID Artykułu: 13853c8fdf346a45

Brak Tagów

927 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia