Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Gramy dla Doroty! Koncert charytatywny

  • Gmina/powiat/miejsc.: Nowy Targ
  • Miejscowość: Nowy Targ
  • Nadesłane: Monika Poręba - Strycharz
  • Opublikował: Robert Urbański
Gramy dla Doroty!  Koncert charytatywny

Opis

Gramy dla Doroty! Koncert charytatywny.
To będzie dobra muzyka połączona z chęcią niesienia pomocy! Zapraszamy na koncert wspaniałego i niezwykle energetycznego duetu Beti&Bobass, który odbędzie się już 13 maja 2015r. (środa), godz. 20.00 w restauracji Villa Toscana w Nowym Targu. Podczas koncertu będzie miała miejsce aukcja charytatywna z przeznaczeniem dla Doroty chorej na ziarnicę złośliwą – młodej kobiety, wspaniałej matki i żony.
Dorota jest podopieczną nowotarskiej Fundacji im. Adama Worwy, za pośrednictwem której można pomóc przekazując darowiznę celową na numer konta: 53 1240 1574 1111 0010 3480 6570 z dopiskiem „dla Doroty Mostek”, www.fundacja.worwa.pl/dorota-mostek
Oddajmy głos Dorotce.
„Kochani moi,
Niestety nadszedł ten moment, kiedy muszę poprosić Was o pomoc.
Bardzo wymierną pomoc liczoną w polskich złotych. Moja choroba – chłoniak Hodgkina, inaczej ziarnica złośliwa, okazała się być oporna na dotychczasowe leczenie. Po wielu chemiach jestem teraz przygotowywana do autoprzeszczepu komórek macierzystych. Aby jednak mogło do niego dojść choroba musi być w remisji a nie jest. W tej chwili terapią dla mnie jest lek o nazwie Adcetris, który niestety nie jest refundowany przez nasz polski NFZ. Na początek lekarze chcą mi podać 4 dawki, a każda z nich kosztuje ok. 30000zł czyli w sumie ok.120000zł. Sami widzicie, że nie jest to bagatelna kwota. Dlatego jeśli chcecie i możecie mnie wspomóc to będę Wam naprawdę, naprawdę OGROMNIE wdzięczna.
Kochani, każde Wasze wsparcie będzie dla mnie wielką, nieocenioną pomocą. Muszę zawalczyć o siebie bo mam dla kogo żyć. Pomóżcie mi pozbyć się tego „dziada”, który zatruwa mi życie! Liczę, że 4 dawki będą wystarczające, żeby pozbyć się natręta. Będę Was na bieżąco informować o postępie leczenia.
Dziękuję!!!
Dorota Mostek (Kulczyńska)”
Serdecznie zapraszamy na koncert i licytację. Każda złotówka jest niezwykle cenna. Wśród rzeczy przekazanych na aukcję znajdują się m.in. książki, płyty, fotografie z autografami autorów i artystów (m.in. Omena Mensah, Jan Trebunia – Tutka, Patrycja Kazadi, Barbara Kurdej – Szatan), kolacja dla dwojga w hotelu Hilton w Krakowie, zabiegi SPA, vouchery zakupowe, biżuteria, lekcja fotografii i nie tylko.
Uprzejmie prosimy o rezerwację miejsc: 18 264 06 66
Informacje: 693 459 844

ID Artykułu: 919554f0b75231ab

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem