Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Taneczna Impreza MANU FEST

Gala Zakopane Fashion 2011

Opis

Gala Zakopane Fashion 2011 to artystyczne wydarzenie w stolicy Tatr, podczas którego będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje zarówno projektantów mody, jak i firm branżowych. Druga edycja imprezy zainaugurowanej w ubiegłym roku w Zakopanem przez PARA Fashion z Nowego Targu odbędzie się w sobotę 16 lipca 2011 r. o godz. 19.00 w Hotelu Mercure Kasprowy. Zapraszamy!

Gala mody połączona jest z wojewódzkim finałem renomowanego konkursu Miss Polonia. W Zakopanem gościć będą najpiękniejsze dziewczyny z całego województwa małopolskiego – reprezentantki m.in. powiatów: krakowskiego, nowosądeckiego, suskiego, olkuskiego, wielickiego, gorlickiego i nowotarskiego. Kandydatki rywalizować będą o tytuł i koronę Miss Polonia Małopolski 2011, nagrody rzeczowe i prawo awansu do ogólnopolskiego finału wyborów najpiękniejszej Polki. Nowej miss koronę przekaże ubiegłoroczna zwyciężczyni wojewódzkiego finału – Agnieszka Kościelniak ze Spytkowic, która w ogólnopolskim finale konkursu Miss Polonia 2010 została okrzyknięta drugą najpiękniejszą kobietą kraju i zdobyła tytuł I vice Miss Polonia 2010.

W pokazach mody zobaczymy kilka kolekcji, w tym m.in. nagradzaną już kilkakrotnie „Powabność Tatr” Justyny Hajnos. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę w postaci przedpremierowego pokazu kolekcji znanej projektantki mody.

Bogata będzie również oprawa artystyczna imprezy. Galę poprowadzi konferansjer Rafał Bochenek, wystąpią utytułowani tancerze oraz laureat ogólnopolskiego finału programu „Szansa na sukces”.

Bilety na Zakopane Fashion 2011 można nabyć w cenie 40 zł od osoby w Salonie Jubilerskim Lewanowicz przy ul. Krupówki – Pasaż 29/13 w Zakopanem oraz w Kodak Express przy ul. Rynek 33 w Nowym Targu.

Informacja parafasion.pl

ID Artykułu: 1714f197c479b126

Brak Tagów

  

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem