Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Freestyle pod Krokwią

Opis

Już 28 lutego 2009 roku podczas zawodów Fiat Big Air, 16 najlepszych snowboardzistów i 16 najlepszych narciarzy zmierzy się z Wielką Krokwią w Zakopanem.

Pierwszy raz w historii reprezentanci naszego kraju w snowboardzie (m.in.: Michał Ligocki, Wojtek Pająk, Jakub Honcz czy Kuba Dytkowski) oraz na nartach (Staszek Karpiel, Marek Doniec, Szczepan Karpiel i Jan Krzysztof) zmierzą się z zaproszonymi zawodnikami z Europy na największej skoczni jaka kiedykolwiek powstała w Polsce.

Organizatorzy spodziewają się, że impreza przyciągnie kilka tysięcy osób. Z pewnością góralski klimat imprezy, związany z Rokiem Sabały, zachęci ich do gorącego dopingu. Przyda się on naszym zawodnikom gdyż poprzeczka została ustawiona naprawdę bardzo wysoko. Nie tylko będą konkurować z najlepszymi zawodnikami w swojej dyscyplinie ale będą musieli zmierzyć się z potężną konstrukcją o wysokości ponad 8 i długości 30 metrów, która stanie na Wielkiej Krokwi. Pozwoli ona narciarzom i snowboardzistom na pokazanie najbardziej technicznych ewolucji podczas lotów na odległość przekraczającą 20 metrów.

ID Artykułu: brak

  

1 Odpowiedź na “Freestyle pod Krokwią”

  1. Seriws Zakopiec.INFO postara się przygotowac relacje foto oraz w miarę możliwości nagrania video i zaprezentuje na http://www.zakopiec.tv

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

  • lampy markslojd
  • wymiary wysokość mm szerokość głębokość maksymalna moc żarówki w v led i klasa ochronności ip lampy

    lampymarkslojd.com.pl