Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA za symboliczną złotówkę!

  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Nadesłane: Anna Krawczyk
  • Opublikował: Robert Urbański
Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA za symboliczną złotówkę!

Opis

Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA za symboliczną złotówkę!

Bukowiański kompleks wodny po raz kolejny ugości najmłodszych w dniu ich święta. 1 czerwca 2016 w godz.10–16 Termy BUKOVINA zapraszają na Cyrkowy Dzień Dziecka. Dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z mocy atrakcji: specjalnych zjeżdżalni i pływalni, dostosowanych do ich potrzeb i umiejętności. W tym dniu cena za 2,5 godzinne wejście na basen dla dzieci do lat szesnastu to symboliczna złotówka.
Co przygotowano dla najmłodszych w najbliższą środę poza wodnymi szaleństwami?
– Pokazy żonglerów (piłeczki, maczugi, obręcze, poi, diabolo, flowerstick);
– Pokazy akrobatów (jazda na jednokołowym rowerku, akrobatyka);
– Pokazy tancerzy;
– Gagi z udziałem publiczności;
– Występy clownów;
– Sztuczki magiczne.

Termy BUKOVINA to największe centrum rodzinnej rozrywki na Podhalu i największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Coś dla siebie znajdą tu zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi miłośnicy wodnego szaleństwa. Kąpiel w tutejszej wodzie termalnej to nie tyko doskonała forma zabawy, ale także dawka zdrowia i dobrego samopoczucia. Gwarantuje to unikalny skład pierwiastków, który sprawia, że woda w Termach BUKOVINA ma właściwości lecznicze i rehabilitacyjne. Dla dorosłych na miejscu do dyspozycji są również baseny zewnętrzne i wewnętrzne, z wodą o temperaturze 32-38°C oraz strefa saun, a także strefa Wellness BUKOVINA. Zanocować można nieopodal w Hotelu BUKOVINA, bo nowoczesny kompleks odpowiada potrzebom zarówno osób szukających relaksu, jak i rodzin z dziećmi, spragnionych dobrej zabawy.

– „Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA gwarantuje dobrą zabawę oraz aktywny wypoczynek dla całych rodzin. Chcemy zachęcić dzieci i rodziców do ruszenia się sprzed telewizorów i komputerów na rzecz aktywnego spędzenia czasu razem. Pokazujemy naszej lokalnej społeczności, że sport, ruch i śmiech nie tylko pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, ale też poprawiają nastrój. Promocja zdrowego trybu życia była, i nadal jest, jedną z głównych idei działalności Resortu BUKOVINA. Zapraszamy wszystkich do świętowania razem z nami” – mówi Stanisław Buńda, dyrektor Term BUKOVINA.

Termy BUKOVINA ul. Sportowa 22, Bukowina Tatrzańska

termybukovina.pl
bukovina.pl

ID Artykułu: 311574c5629b7d51

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem