Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Dam pracę – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA TECHNICZNY

  • Miejscowość: Zakopane

Opis

Firma „MORAPEL” importer i dystrybutor materiałów przeznaczonych dla branży obuwniczej, kaletniczej i meblowej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA TECHNICZNY
woj. małopolskie/rejon Podhale

Opis stanowiska
Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż artykułów dla branż: obuwniczej, kaletniczej, meblowej
Doradztwo techniczne podczas wizyt u Klienta
Analiza bieżących potrzeb Klientów
Realizacja planów sprzedaży
Raportowanie wyników
Przygotowywanie ofert i kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
Przygotowywanie zamówień i koordynacja dostaw
Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:
Min. średnie wykształcenie
Min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
Praktyczna znajomość technik sprzedaży
Samodzielność i skuteczność w działaniu
Orientacja na wyniki
Bardzo dobra organizacja czasu
Motywacja i zaangażowanie w pracę
Znajomość obsługi komputera
Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
Znajomość branż: obuwniczej, kaletniczej, meblowej

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia produktowe)
Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, podstawa plus prowizja od obrotu, niezbędne narzędzia pracy)
Samodzielność w działaniu

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@morapel.pl
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).

ID Artykułu: 3315541a9ffeec00

Brak Tagów

Zakopiec Patronem

iphone 6 naprawa szczecin
Wymiana ekranu w iPhone 6 szczecin naprawa apple.
applemobile.pl