Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Cyrhla

Opis

Cyrhla to wyjątkowe miejsce na wypoczynek. Górująca dzielnica nad centrum Zakopanego sprawia wrażenie panującej nad resztą miasta. Tutaj mieszkają również jedni z najbardziej sympatycznych właścicieli noclegów. Osobiście bardzo lubię kontakt z tymi ludźmi.

W naszych ofertach jest Pani Zofia Gut ze swoją kwaterą prywatną położoną blisko miejsca skąd rozciąga się panorama na Zakopane. Swoją ofertę ma u nas już  od samego początku Zakopca, a byliśmy druga bazą noclegową o Zakopanem.

Zaraz koło Pani Zosi mieszka Pani Ela. To bardzo pogodna kobieta, która lubi to co robi czyli przyjmować gości i wszystko co z tym związane. Jej oferta na Cyrhli.

I została nam jeszcze jedna Pani Zofia Gut, tak nazywa się tak samo jak pierwsza nasza klientka. Mieszka też bardzo blisko tej pierwszej. Jej nocleg na Cyrhli to również wyjątkowy pobyt. Sympatyczna gaździna zadba o Wasze potrzeby jak trzeba. Bezpieczne miejsce dla małych dzieci – odgrodzony ogród idealny do zabaw latem i zimą.

No tak zapomniałbym o nowości na stronie. Kwatera Szafran to położony dom w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla grzybiarzy latem, a zimą dla lubiących tropić dzikie zwierzęta.

ID Artykułu: brak

 

2,277 liczba wyświetleń, 3 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia