Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss  |  tw

Vi Puchar Zakopanego w narciarstwie alpiejskim

Co z kumoterkami 2010?

Opis

W zeszłym tygodniu serwis www.kumoterki.pl poinformował, że plotki mówią o nieorganizowaniu kumoterek w roku 2010? W tydzień później temat podjęła Gazeta Krakowska zamieszcząjąc artykuł tłumaczący stronę władz miasta i organizatorów o tym co kto zrobił a co nie zrobił w sprawie bezpieczeństwa. Faktem jest kobita z Łodzi kumata i wykorzystała zaistniały wypadek i słusznie.
Jak się dowiadujemy 3 grudnia odbędzie się jeszcze jedna rozprawa teraz odwołujemy się my górale. Co sąd zrobi? My już wiemy utrzyma w mocy na korzyść poszkodowanej.

Co zatem z kumoterkami 2010? Szkoda trochę tych zawodów. Kto był wie jak piękne i widowiskowe jest to zjawisko. Oczywiście pseudo obrońcy zwierząt podnosza jazgot a sami pewnie w chacie tłuką swoje zwierzaki jak im napaskudzą. Konie na zawodzach jeździeckich równie lub jeszcze gorsze przechodzą zmagania i nikt nie protestuje. Ale oczywiście gonitw, gdzie idzie niezła kasa przy zakładach nie można odwołać. Tam obstawiają również szychy. i nie mówcie, że tam są barierki itd, bo ja pisze o koniach a nie ludziach.

Dla potomnych zdjęcia z popzrednich kumoterek na serwisie Kumoterki.pl

paradalichjowki39

ID Artykułu: brak

Brak Tagów

  

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem

Zakopiec Patronem