Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

51 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

BUKOVINA – najbezpieczniejsze miejsce w Europie

  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Opublikował: zakopiec

Opis

BUKOVINA – najbezpieczniejsze miejsce w Europie

Bukowina Tatrzańska będzie przez dwa dni najbezpieczniejszym miejscem w Europie. A to za sprawą organizowanej w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2011 (dziś i jutro) w hotelu BUKOVINA konferencji Europolu – agencji unijnej działającej na rzecz zwalczania międzynarodowej przestępczości zorganizowanej.

W 81. posiedzeniu Zarządu Europolu wezmą udział przedstawiciele służb porządku publicznego państw członkowskich Unii Europejskiej oraz instytucji unijnych. Projekt budżetu Europolu na rok 2013, współpraca organizacji z agencjami unijnymi oraz innymi partnerami to główne tematy konferencji. Uczestnicy spotkania dokonają także podsumowania działań operacyjnych Europolu w zakresie zwalczania przestępczości zorganizowanej o zasięgu międzynarodowym. Analizie poddane zostaną m.in. działania funkcjonariuszy polskiej Policji. Organizacja spotkania w naszym kraju nie dziwi, bowiem do końca 2012 roku Polska przewodniczy Zarządowi Europolu.
Również wybór Hotelu BUKOVINA na miejsce organizacji posiedzenia nie jest przypadkowy – w październiku zebrali się tu uczestnicy Spotkania Szefów Biur SIRENE. Hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne, gwarantujące kompleksową organizację tego typu spotkań. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi wystąpienia wygłaszane podczas konferencji Europolu są tłumaczone na ponad 20 języków. – Mamy już doświadczenie w realizacji podobnych wydarzeń. Nasz hotel po raz kolejny będzie najbezpieczniejszym miejscem w Europie – twierdzi Krzysztof Kramarz dyrektor ds. marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa.

***
Więcej informacji udziela:
Krzysztof Kramarz
Dyrektor Marketingu i PR
BUKOVINA Terma Hotel Spa

ID Artykułu: 6864ed63be06dbb0

3,190 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

  

Linki Sponsorowane

Popularne Ogłoszenia Ogółem

Dzisiejsze Popularne Ogłoszenia